www.sudzibas.lv 1a.lv Nepērciet neko

1a.lv - Nepērciet neko

Labdien! Tātad pasūtiju jaunu datoru no www.1a.lv ar gatavu operejsistēmu virsū LINUX. Kad atnāca dators,nepietiekot ar to,ka dators atnāca nevis pēc 1 dienas,net pēc 5 dienām,izrādijās,ka LINUX uzinstelēts ir tikai nosaukumam,datora operejsistēmai izrādās nav grafiskās vides,un palaist datoru nav iespējams,vajadzīgi diski ar Licenzēm un sazin ko vēl,un pārinstelēt arī nav iespējams,jo kamēr nav nodzēsts LINUX tikmēr windows uzinstelēt nevar,bet dators ieslēdzas tik līdz vietai,kur sāk lādēt LINUX. vienkārši sakot murgs...

G ga40 08.02.2015

Uzliec, lai booto windows disku un kad nobootojas formatē cieto caur turieni. Kā tad tu domā savādāk windowsu ierakstīt?

K kreditorsPG 09.02.2015

Nav ko savu muļķibu izdot par veikala feilu! Ja esi tik nezinošs, ka nezini pat ko jeb kādu preci tev vajag, tad neiepērcies interneta veikalos. Ej uz parastu normālu veikalu, kur tev visu parādīs un pastāstīs lai nopērc to, ar ko proti strādāt.

1a.lv Pārstāvja atbilde 09.02.2015

Sveiki, izvēloties portatīvo datoru mūsu mājaslapā, mēs piedāvājam iespēju filtrā atlasīt datorus pēc vēlamās operētājsistēmas, tai skaidrā Linux, Linux Ubuntu ar grafisko vidi un Windows versijas. :) Atvainojamies par aizkavēšanos ar piegādi, tas diemžēl bija saistīts, ka gaidījām jaunu pievedumu no piegādātājiem.

K krabis1230 09.02.2015

1a ir pedeja vieta kur kads normals cilveks ieperkas

Ventilators 09.02.2015

Kas ir gatava sistēma Linux?

Madarskk, vispirms wikipēdijā izlasi, kas ir Linux. Zem Linux slēpjas daudzas distributīvas. Vienīgais Linux distributīvs Ubuntu ir Dell datoriem, ar normālo grafisko vidi.

Windows neinstalē. Viens variants, vai nu Jūs to neprotat cienītais. Vai arī Mēģinājāt uzstādīt Windows 7, ko daudzi jaunie lētie datora modeļi neņem pretī.

Daudz daudz Jums jāmācās Madarskk! Būtu pie speciālista aizgājis vai vēl labāk, kopā ar viņu iepirkušies. Nebūtu jāraksta muļķības.

V Vadim 10.02.2015

Ваще жесть)) Если человек не знает, что такое Линукс и берёт комп с Линуксом только ради того, чтобы его снести и ломаную Винду поставить - обычно предлагаются вариант с No OS :)

Ventilators 10.02.2015

Vadim... skazhi etot u vseh studentav katorije uchitsa IT v augstskola. mesta Linuxa napishi no OS... da ladna.. Pachimu pisatj to shto njetu..
Takzhe s CPU... pokazivatj chistatu minimalnuju ilji maksimalnjuju? V intel napisono i tak i tak... a kak pravilnja?
Nji vsje panjimatet shto 1.93GHz na 2-core rabotajet luche chem Pentium 4 2.9GHz...

Kak ja i skazal.. togda, s perva naitji cheloveka, katorij znajut raskazatj ob kumputera i tolka togda kupitj a nje tak kak etat chelovek... Vremja njetu?

Z Ziedis 10.02.2015

Nu man bija cits dīvains gadījums, pasūtīju laptopu, bet komplektācija bija cits lādētājs, ar nederīgu galu. Par piegādi bija samaksāts, jo vēlējos šīs ērtības, bet, kad jārisina problēmu, veikals. protams to nemaz netaisās kompensēt, jo man pašam jāved viss kompis uz viņu biroju, jābrauc mājās, pēc tam atkal jābrauc pakaļ. Pats dīvainākais, ka viņi atbild, ka preces pirms sūtīšanas netiek pārbaudītas, bet kaste "atblombēta" ar visiem garantijas taloniem iekšā. Vismaz aci vizuāli uzmest vai ir visi pričendāļi, kā nākas... Protams sapratu, ka nav jēgas vairāk diskutēt, lētāk un ērtāk pašam nopirkt lādētāju kā 4 reiz dragāt šurpu turpu. Klientu apkalpojošais personāls sastāv no sievietēm, kas ir ietrēnētas atbildēt standarta frāzes, tākā nav jēgas pat rakstīt, no jautājumu atbildēšanas izvairās tāpat kā politiķi.

MUDRIJ 12.02.2015

ja posmotrel ob 1a.lv v facebooke i nashel cto u nih 30 000 like
neuzeli vse eti ljudi ne citali sudzibas ?