www.sudzibas.lv 1a.lv Nepareizā prece

Atrisināta1a.lv - Nepareizā prece

25.0.2018. G. Iegāju 1a.lv internetveikalā un noskatīju sev portatīvā datora bateriju. Apskatot un salīdzinot baterijas dotos vienumus izvēlējos Monolith Qoltec bateriju, kas piemērota manam acer datoram. Baterijas sludinājumā norādīts, ka baterijas moduļa tips ir qoltec notebook battery acer aspire 4400mah, kas ir manam datoram piemērota. Pasūtījuma piegāde bija noteikta 27.09.2018. G. , pēc pasūtījuma veikšanas tā tika piegādāta nevis norādītajā datumā bet 29.09.2018. G. Ar omniva pakomātu, par kuru atsevišķi vēl samaksāju 1.99 eur. Liels bija mans pārsteigums, kad atverot bateriju konstatēju, ka baterija patiesībā ir as10d51 nevis as10d31. Baterija ir piegādāta nepareizā, kas manam datoram nav derīga. Tagad man ir liekas problēmas ar to, ka es nesaņēmu pasūtīto pareizo bateriju. Man vēl ir jābrauc pie viņiem uz mūkusalas ielu, jāraksta iesniegums un man tiks atgriezta preces cena! Kurš man segs to laiku, klapatas un omnivas pakomāta izmantošanas maksu, kas man tika nodarītas jau otro reizi? Jau otro reizi manis pasūtītā prece 1a.lv tiek sajaukta un piegādāta nepareizā! Kas 1a.lv pakošanas daļā strādā tad jājautā! Pēc tam nosūtīju e-pastus ar attēliem, ka preces ir sajauktas. Tika sniegta atbilde, ka šis jautājums tiks risināts. Un kāds ir risinājums? Man piedāvā atgriezt preci pašam braucot uz mūkusalas ielu, otrā rīgas galā, meklēt laiku, plus vēl esmu samaksājis par preces piegādādi, kuru man piegādāja nepareizo 1a.lv personāla dēļ. Un kā dāvana man tika piešķirta iespēja iepirkties pie viņiem virs 15 eur un piegāde būs par brīvu! Vai tiešām jums liekas, ka es pie jums vēl kaut ko sūtīšu pēc šādas negatīvas pieredzes jau atkal? Likteņa ironija!

Papildināts Runcis33 03.10.2018

Sludinājuma virsrakstā bija norādīts - Qoltec Notebook Battery Acer Aspire AS10D31 4400mAh, bet man tika atsūtīta AS10D51.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 03.10.2018

Labdien, Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām, saistībā ar radušos situāciju, saņemot citu preci.
Šādos gadījumos klientam ir iespējams izmantot 14 dienu atteikuma tiesības.
Ceram uz turpmāku pozitīvu sadarbību nākotnē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 02.11.2018

R

G Gooblins 03.10.2018

Vispār jau minētā batereja ir lētākā no iespējamām.Bet tik dramatisks stāsts, ka asaru izspiedi! Bet kapeiku pisēji vienmēr bijuši tie skaļākie. Tu vismaz pamēģināji to ielikt?..Jo tavam tvaikonītim ir derīgas abas minētās baterejas,.un vēl vesels vagons ar tām un dažādiem kodiem.