www.sudzibas.lv 1a.lv Mobilais telefons kurs stradaja divas dienas

1a.lv - Mobilais telefons kurs stradaja divas dienas

Nopirku samsung Galaxy 3.
Tresaja izmantosanas diena telefons jau nestradaja (neuzladejas).
Atgriezu telefonu tagad man jagaida divas nedelas, kamer tiks veikta ekspertiza.
Savu veco telefonu jau pardevu, tagad man divas nedelas jastaiga bez mobila.
Nopirku nekvalitativo braketo preci, iztereju savu laiku un naudu...
Super preces!

M ManasDomasUnPieredze 20.08.2014

Nopirku datoru 1a.lv, jau kopš pirkšanas sākuma dators slikti strādāja, lai gan skaitās jaudīgs dators. Visu laiku pārādījās Blue Screen of Death (BSOD), beigu beigās aiznesu uz garantiju, it kā salaboja pusotras nedēļas laikā, bet nu jau kopš lietošanas brīža atkal tas pats, bet krietni retāk.

Rakstu, jo, manuprāt, viņi tur pārdod nekvalitatīvas preces, tāpēc aicinu ik vienu izvairīties no šī veikala un iegādāties tomēr citur. Kā arī, ja paskatās, tad par šo e-veikalu ir ļoti daudz sūdzību, ko žēl, ka neiedomājos iepriekš pameklēt, jo uzticējos viņu marketingam, ka esot labākais veikals.

P.S. Kā arī datoram bija mazi vizuāli defekti, bet par tiem nepiekasījos, jo tie nebija tik ļoti acīs uzkrītoši.

K kreditorsPG 20.08.2014

Preces viņi pārdod tieši tās pašas, ko pārdod citi interneta veikali. Tik daudz jau nu jāsaprot, ka piegādātāji viņiem vieni un tie paši. Lielākoties. Telefonus saucamos "kreisos" tirgo, manuprāt, teju vai visi veikalnieki. Paskatieties cik maksā Apple pie LMT un cik maksā interneta veikalos. Nedomāju gan, ka LMT vēlas nopelnīt uz telefona. Viņi drīzāk pelna uz saviem pakalpojumiem - internets, starpsavienojumi, utt. Droši ir tas, ka LMT piedāvā tikai legālus telefonus, nevis ievilktus "kreisos", tāpēc cena ir tāda kā to redzam. Gribi legālu - neknauzerējies par cenu kas jāmaksā!

Kas attiecas uz datora sūdzību. Par vizuāliem defektiem - nesaku, ka tas ir par tevi, bet parasti cilvēki savu tehniku nenotīra, nekopj, un tāpēc neredz, cik daudz visādi kosmētiski defektiņi ir saradušies. Bet pēc servisa gan visi kā viens savu tehniku nopēta pamatīgi, pa milimetram, turklāt, pēc servisa tā ir tīra, tāpēc viss ir redzams. Nav fakts, ka visa redzamā bojātā kosmētika tur nebija jau kad nodevi servisā, vienkārši tagad tā ir redzama.
Defekts, ja atkārtojas - pamēģini aiziet uz servisu pats vai uzzvani un pakonsultējies. Iespējams ir kas komplicēts defekts, piemēram, varbūt ir kāda detaļa kas nobeidz to, ko tev jau samainīja. Servisa veči tev pateiks kā patestēt pašam mājās lietojot, lai saprastu vai tas dzelzis vai kas cits.