www.sudzibas.lv 1a.lv Melo klientiem

1a.lv - Melo klientiem

22.12.2016. pasūtījam bērnu lēkātāju ( kā dāvanu uz Jauno Gadu), pasūtījam tikai tāpēc, ka piegāde 1-3 dienas. Tad klusums. 29.12. zvanījam un nekādi nesazvanījam uzņēmumu, uz līnijas līdz 15 min., tad solīts, ka atzvanīšot man, bet tā arī nebija zvana. Tiešām prasmīgi pilda solījumus!
Portālā redzējam saņēmšanas datumu 30.12., kad pienācis 30.12 un mēs tā arī nesaņemam ziņu par piegādi, kad tomēr sazvanījam 1a.lv, saņēmam atbildi, ka prece būs tikai pēc Jauna Gada. ZInāt, ko nozīme ja Salavecis neuzdāvinā solīto bērnam?

Tad 30.12 un 31.12. pavadījām stresā meklējot dāvanu.
Vēl jo vairāk paldies, ka vēl joprojām nav atgriezta nauda!!!! Vai nopietni?
Attieksme vienaldzīga, piedāvāja saņemt nevajadzīgu vairs mantu pēc Jauna Gada, bet vismaz tad laicīgi pārsūtītu naudu atpakāļ, bet ne! Jāgaida vēl līdz 5!!!! dienām...

Varbūt vādībai ir īsts laiks parūpēties par uzņēmuma likvidēšanu? Jo kauns turpināt šādu praksi, vismaz mainiet nosaukumu...

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 03.01.2017

Sveiki. Ļoti atvainojamies par to, ka laicīgi neinformējām par kavēšanos ar pasūtījuma izpildi, šajā Pirmssvētku laikā pasūtījumu skaits ir krietni vairākkāršojies, diemžēl noliktava nebija gatava tik lielam pasūtījumu apjomam, kā arī pircēju zvanu skaits ir krietni vairākkāršojies, tāpēc ir zināmas sarežģītības laicīgi informēt pircēju par iespējamo kavēšanos ar pasūtījumu. Pasūtījuma atcelšanas gadījumā naudu atgriežam vidēji 3-5 darba dienu laikā, bet diemžēl arī šis process var mazliet kavēties. Atvainojamies par sagādātām neērtībām, ceram uz Jūsu sapratni un pozitīvu sadarbību nākotnē.

S Suprimex 03.01.2017

T.p. situācija. Pasūtījums ir veikts vēl agrāk - 13.12.2016. Šodien (03.01.2017) prece joprojām "ceļā" (kavējums ~ 20.d. !!!)