www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšanas

1a.lv - Krāpšanas

Kupil telefon v etom magazine. No k sozaleniju na meste nebilo sim kartocki i ne proveril ego. Doma postavil sim kartocku-okazalosj v telefone ne rabotaet internet i fonarik. Na sledujuscij denj poehal k ni m snova s prosboi obmenjatj-polucil otkaz. Internet magazin plohoi-hotja reklama estj... Nikogda bolse ne obrascusj i nikomu ne sovetuju.. Dopuskaju vozmoznostj cto mne prodali uze ne novij telefon-hotja i v korobke...

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 08.02.2017

Добрый день. От Вас получили претензию на данный телефон, что не работает фонарик. Но Вы не один раз не упомянули о возможности поменять товар или отказаться от него. По этому телефон был отправлен поставщику по гарантии на ремонт. Что касается интернета WAP в телефоне, то Вам следует связаться с оператором Вашей сим карты и запросить прислать настройки интернета в виде смс. Так как это не смартфон и в нем возможен только WAP интернет. Телефон не поддерживает ни 3G, ни WiFi.

R

T Tong Po 07.02.2017

Kāds telefona ražotājs?
Bieži vien ražotājiem ir paredzēta procedūra preces maiņai, kad defekts tiek konstatēts 2 nedēļu laikā no pirkšanas dienas. Protams, tas attiecas tikai uz precēm, kas nav vestas no Polijas, vai no "dominas vairumtirgotāja".
Ja tevi veikals šuj nost - izdari secinājumus, vai turpināt pie viņiem iepirkties.
Diemžēl, ir radies iespaids, ka 1a.lv pēcpārdošanas serviss kā tāds faktiski neeksistē. Izskatās, ka viņus interesē preci nopārdot, bet kas notiek pēc tam - viņus maz interesē. Tāda nu veikala attieksme pret saviem klientiem. Izskatās, ka veikalam euro ir svarīgāks par klientu, kas viņam tos euro dod.

Avio_ceļotājs 07.02.2017

"Na sledujuscij denj poehal k ni m snova s prosboi obmenjatj-polucil otkaz" - почитайте законы о дистанционных покупках, в течение 2-ух недель Вы можете отказаться от товара БЕЗ объяснения причин.

Aigars31 18.02.2017

1a ir krapnieki.. es vispaar nenjeemos strideeties peec taa ka iegadajos leetu philips cd pleijeri ar divaam tumbaam.. kuru gluzi nevar nosaukt par muzikaalo centru kaa tas tur majas lapaa . viena tumba krakshkjeeja briiksheeja neskaneeja...bija iebojaata .. . noladeeju to slimo veikalu jo biju jau zvanijis vinjiem jautaat kapeec vinsh ir aplimeets ar novelceneem ...novelcenes kuraam tur nebija jabuut... nekvalitatiiva prece ..augstpratiiga attieksme.. es tur vairs neko neipikshu nekad..un ari citiem neiesaku..