www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana, slikts serviss

1a.lv - Krāpšana, slikts serviss

17,04. Pasūtīju mikroviļņu krāsni, pasūtījuma numurs: #1519179, kuras uz pasūtījuma brīdi bija pieejama noliktavā 20gb! Izvēlējos ātrāko piegādes laiku 23.04.2019 ar saņemšanu klientu centrā Rīgā, jo prece man ir ļoti aktuāla, veicu samaksu par preci. Šodien 23.04.2019 plkst 14,00 vēl piezvanīju un pārjautāju, būs prece vai nē, meitene atbildēja, ka lai gaidu, līdz vakaram būs. Klientu centrs strādā līdz 20: 00. Neesmu rīdziniece, biju sarunājusi, ka dēls izņems. Vakars klāt, ne naudas ne preces, ne informācija no 1a. Reiz jau biju ar šo veikalu iegrābusies, tieši ar piegādes laiku, kas nedēļas vietā izvērtās par trijām. Nekas acīmredzot nav mainījies. Rīt vēlēšos saņemt savu naudu atpakaļ, un pirkšu citur, nav vienīgais veikals, kur šo preci var nopirkt! Un nekad vairs neko šai veikalā nepirkšu un citiem neiesaku!

23.04.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 24.04.2019

Labdien,
Preču saņemšanas laikus koordinējam ar sadarbības partneriem un arī preču piegādes dienestiem, diemžēl mēdz būt situācijas, kad preces no piegādātāja kavējas dažādu no mums neatkarīgu apstākļu dēļ.
Nepārtraukti strādājam pie tā, lai klienti preces saņemtu tām paredzētajā datumā un uzlabojam servisa kvalitāti.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Papildināts Snežana Pētersone 24.04.2019

Turpmākas sadarbības nebūs !

R Rauls 24.04.2019

Diemžēl man Jūs jāapbēdina, es šādā situācijā naudu gaidīju 2 nedēļas, citi vēl ilgāk.

S Snežana Pētersone 27.04.2019

Paldies dievam, naudu dabūju atpakaļ 2 dienās !

W Watafuks 25.04.2019

Snežana tu konkrēti neko nesaproti no eveikaliem. Skrien un pērc elkorī savu vitāli svarīgo mikreni.

S Snežana Pētersone 27.04.2019

Es to mikreni Watafuks pasūtīju lētāk jau 24.04.2019. pēcpusdienā, kad sāka mani barot ar solījumiem , citā e veikalā un saņēmu jau 26.04.2019. pusdienas laikā.Ar visu kurjera piegādi es pat ieekonomēju naudu un nervus, un nebaroja mani ar solījumiem. Man jau 2016. gadā bija pieredze tieši ar 1A, pasūtīju nieku, gandrīz mēnesi baroja ar solījumiem, ka būs, visi ir vainīgi, tikai ne paši, tad nepiedāvā tādu piegādes datumu, kuru nevari izpildīt. Acīm redzot, šim veikalam nav svarīgs klients ! Nekad neko tur vairs nepirkšu, paldies dievam ir citi eveikali!