www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana

1a.lv - Krāpšana

Saņēmu uz e-pastu ziņojumu, ka vēlamās preces tagad ir OUTLET preces - ar ļoti ievērojamu atlaidi.
Noformēju pasūtījumu, uzreiz apmaksāju ar pārskaitījumu, pēc trīm stundām saņēmu zvanu, kur teica, ka preces saņemt nevarēšu un piedāvāja atcelt pasūtījumu un atgriezt naudu.
Esmu sarūgtināta, jo preces izvēlējās bērns un tos nesaņems.
Taču galvenā krāpšana ir momentā, kur šīs preces joprojām ir pieejamas - tos var pasūtīt, apmaksāt, bet nesaņemt!

31.05.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 03.06.2019

Labdien,
Diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece var beigties piegādātāja noliktavā. Par preces neesamību Jūs informējām, tiklīdz saņēmām informāciju no piegādātāja un piedāvājām izvēlēties alternatīvu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Papildināts Alyona Grigoryeva 04.06.2019

Mani informēja piektdien, bet informāciju mājas lapā aktualizēja tikai pirmdien - cik ir tādu cilvēku, kuri pārskaitīja naudu brīvdienu laikā?
Man pat sestdien uz epastu atkal atnāca vēstule ar īpašās cenas piedāvājumu vēlamai precei.
Kāda alternatīva? Piemaksāt un pasūtīt kādu citu Lego par milzīgo naudu pavisam bez atlaides? Vai pasūtīt vispār kaut ko citu? Nu kas, ka bērns gribēja Lego, es noformēju pasūtījumu un samaksāju tieši par Lego, varu tagad paņemt sev smaržas. Īstenībā man teica, ka var atgriezt naudu, brīnišķīga alternatīva, ar bērnu esam laimīgi.