www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana

Atrisināta1a.lv - Krāpšana

Neiekrītiet uz blēžu sasolīto dāvanu, kas parādās pie preces attēla. Manā gadījumā tā laikam bija pavadzīme ko atsūtīja internetā. Kantoris visos saitos uzbāžas ar reklāmām, bet salīdziniet un visu var atrast lētāk citos internetveikalos. Šeit raksturīgi ir tas, ka pievilina pircēju ar dažādām precēm pa labām cenām. Kad pasūtīsiet pēc dažām dienām saņemsiet atbildi, ka ražotājs tādu preci vairs nepiedāvā. Un nedomājiet, ka pēc sarunas izņems no saraksta neesošo preci! Pats esmu pārbaudījis. Vairāk šo negodīgo kantori neapgrūtināšu, žēl ka daudz esmu iepriekš pircis, lieku peļņu dāvājis.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 09.04.2020

Labdien,
Ļoti atvainojamies par radušos situāciju un sagādātām neērtībām, diemžēl, dažreiz gadās situācijas, kurās prece var beigties piegādātāja noliktavā. Par preces neesamību Jūs informējām, tiklīdz saņēmām informāciju no piegādātāja.
Ceram uz turpmāku pozitīvu sadarbību nākotnē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.05.2020

Oļegs Zatlers 08.04.2020

Nekad nav bijušas problēmas ar 1a vai 220. Lielākie tirgotāji kā nekā. A mazie sūdiņi, kur reti mēdz būt par pāris Eur lētāka cena, ir pievīluši jau vairākas reizes. Ne visi, protams, bet liela daļa.