www.sudzibas.lv 1a.lv garantijas remonts

1a.lv - garantijas remonts

Man ir šāda situācija. Es pirms pusotra gada nopirkam mobilo telefonu Motorolu interneta veikalā www.1a.lv. Pagajušgad septembrī aiznesu mobilo telefonu uz garantijas remontu. Saņemot telefonu no remonta, konstatēju, ka telefonam tika nomainīts korpuss (kaut gan tas nebija bojāts), bet liekot korpusu tika pārvilktas skrūves un stiprinājumu vietās paradījas plaisas. Par cik telefons ir ūdens/putekļu izturīgs (man tas ir ļoti svarīgi) pieprasīju to nomainīt, ko viņi apsolijas nomainīt. Pēc kādām 2 nedēļām man zvana, ka telefons ir gatavs. Atbracu uz servisu un secinu, ka ir uzlikts manējais vecais korpuss, bet ir atkal pārvilktas skrūves un atkal ir parādījušas plaisas stiprinājuma vietās. Telefonu es nodevu atpakaļ. Kopš tā laika man tika zvanīts vēl 2-3 reizes, ka telefons ir gatavs, bet kad atbraucu -tiek secināts, ka korpuss nav mainīts. 21.02.2014. iesniedzu pieprasījumu, lai apmaina telefonu, bet šodien 12.03.2014. vēl joprojām tas netika ne noraidīts ne apstiprināts. Rezultātā telefons ir garantijas remontā 6 mēnešus.
Silti iesaku padomāt - vai pirkt preci internetveikalā www.1a.lv...

M Manekens 14.03.2014

Pa lielam ar 1a i-net veikalu un remontu tur tiešs sakars varētu būt mazs, ne jau viņi paši tos telefonus ražo un remontē, to nodrošina kāds konkrēts kantoris (ražotāja serviss utt.). Cik zinu, 1a ir diezgan aktīvi twitterī, droši iepļurksti tur kaut ko sliktu, pēdējā laikā tas ir diezgan spēcīgs līdzeklis un reti kad paliek bez atbildes.
Ja arī tā nekas nesanāk, droši piedraudi ar "Patērētājiem" un, ja ar draudiem nesaprot, droši pagriezies un pie viņiem arī ej ar iesniegumu un sūdzību. Vispār apbrīnoju Tavu pacietību, es būtu eksplodējis jau pirmajā reizē, kad ieraudzītu kasjaku un vispār, nav nekāds garantijas remonts, uz to nevajag piekrist, ja rūpnīcas brāķis - viss - raksti prasījuma pieteikumu un maiņa pret jaunu!