www.sudzibas.lv 1a.lv Brāķa prece

Atrisināta1a.lv - Brāķa prece

Jūnijā pasūtiju frēzmašinu kokam Einhell Tc-Ro 1155 router par 72 eiro. Atsūtīja brāķi neizmantojamu jo nevar nostiprināt griezējinstrumentu uzgrieznim ar ko pievelk griezējinstrumentu (frēzi) beigta vītne. Pārstāvis prasīja lai aizsūta nofotogrāfētu bojāto detaļu, aizsūtīju un ar to arī visa komunikācija beidzās! Es taču nevedīšu no talsiem uz tukumu lai nodotu to remontā un pēc tam pakaļ cik tad man viņa izmaksās! Un es viņu pirku lai strādātu neviss braukātu pa servisiem! Tā kā stipri būs jāpiedomā lai vel kaut ko pirkt internetā!

29.06.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 02.07.2019

Labdien,
Diemžēl, katram ražotājam ir savs brāķa procents, no tā pilnīgi nevar izvairīties.
Mēģinājām ar Jums sazināties telefoniski, lai vienotos par situācijas risinājumu, diemžēl, neveiksmīgi, nosūtījām Jums informāciju e-pastā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.08.2019

G

S swizz 29.06.2019

Vienojaties ka par sūtīšanu ar pakomatu un lai veikals apmaksā. Bet ar šādam lietām ir jārēķinas, pasūtot internetā. Cilvēki kas tur atver iepakojumus , pārbauda vai ir viss nepieciešamais un vai nav vizuāli bojājumi . Kvalifikācija nepietiktu vienam cilvēkam spēt noteikt visas veikala produkcijas stāvokli. Tāpēc vai nu jāpērk veikalā , vai gribot ietaupīt , jāpatur prātā ka vienmēr var kas greizi noiet .

Oļegs Zatlers 30.06.2019

Vītni nevar pārvilkt?

~ ~Lelde~ 30.06.2019

Lielajam vairumam cilvēku jau sen ir skaidrs, ka strādājot 9-18 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā bomžu piesmirdinātā tramvajā vai kabatzagļu apsēstā trolejbusā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un jau šovasar sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka nākošajā, šīvakara SuperEnalotto izlozē tiks izspēlēts Džekpots, kurš sasniedzis šai izlozei rekordlielus vairāk kā 179 miljonus eiro? Es tagad aizpildīju desmit viņu biļešu ar skaitļu variantiem https://goo.gl/X17csF un, kā ierasts, paķēru klāt vēl vairākas PowerBall izlozes biļetes, kur Džekpots arī ir visai iespaidīgs, kā arī komplektu ar Japānas Mini-Loto, kur Džekpots izskatās niecīgs, tomēr iespējas uzminēt pareizos skaitļus ir nesalīdzināmi augstākas kā lielo summu izlozēs https://bit.ly/2UxgLYs Pamēģini satikt savu veiksmi arī Tu un līdz ar Vasaras atnākšanu nosvini sākumu Jaunai dzīvei! Tāpat iesaku pievērst uzmanību arī loti brokera Īpašajam Piedāvājumam biļešu komplektu iegādei un Sindikātu taktikai.
Un atceries - ja vajag "kaut ko vinnēt", ņem izlozes ar augstāku uzminēšanas iespēju - jau pieminēto Japānas Mini-lotto, izmēģini arī Meksikas Chispazo: https://bit.ly/2Vj34gc un Dienvidāfrikas Daily Lotto: https://bit.ly/2Wt9ANY , bet, ja gribi ķert īstu zivi - izvēlēšos SuperEnalotto ar 176 miljonu eiro!