www.sudzibas.lv 1a.lv Atteica kurjeru

1a.lv - Atteica kurjeru

Saskāros ar ļoti nepatīkamu situāciju - iegādājos jaunu ASUS datoru un izrādijās, ka nestrādā lādētājs. Uz manu jautājumu, ko man darīt - atbildēja, lai vedu atpakaļ uz viņu ofisu, kas pie tam atrodas ļoti neērtā vietā. Izskaidroju operatoram, ka šobrīd esmu uz kruķiem un man nav iespēja braukt pie viņiem un lūdzu noorganizēt kurjeru, kas izdarīs apmaiņu. Manu lūgumu noraidīja, kaut arī šī ir viņu vaina. Veikala 1a.lv nekompotences dēļ man nāksies tērēt savu laiku un pie tam naudu uz taxi, lai tiktu līdz viņu ofisam. Esmu ļoti neapmirināts un noteikti neiesaku iepirkties šajā veikalā

J

K kreditorsPG 18.09.2014

Sazinies ar servisu, lai nomaina lādētāju un miers. ASUS lielākai daļai produktu garantijas laikā ir pieejams ražotāja apmaksāts kurjers. Bet ja gribi ņemties ar visas preces mainīšanu, tad rēķinies ar vismaz mēnesi čakara. Es tev ieteiktu garantijas servisu.

1a.lv Pārstāvja atbilde 18.09.2014

Labdien, Jāni! Ir iespējams pieteikt kurjeru garantijas servisā, kas pat var būt bez maksas, tikai tas ir atkarīgs no iekārtas sērijas numura, iesakām sazināties ar šo servisu un nosaukt viņiem iekārtas sērijas numuru - http://www.servicenet.lv/lv/home/contacts Ir iespējama arī iekārtas maiņa, ja serviss apstiprinās, ka maiņa ir iespējama.
Kā arī vēlamies atzīmēt, ka nestrādājošs lādētājs nav mūsu vaina, bet gan iespējamais ražotāja defekts vai brāķis. Mēs paši preci neveram vaļā no iepakojuma un netestējam :)

Ontūns 19.09.2014

Spriežot pēc 1a komentāra, šis kantoris neatbild par paša tirgoto preču kvalitāti. Pircēja pretenzijas tiek pārfutbolētas pie ražotāja, lai gan visa pentere ar nestrādājošu preci būtu jāveic tieši preces tirgotājam, nevis pircējam.