13.JANVARIS - 13.JANVĀRIS

Davaj uzrikojam streiku! ATKARTOSIM 13. JANVARI!!!
Palabam jau nesaprot!
1989.gadā mēs cīnījāmīes par brīvību un panācām to!
Tikai ne tādu par kādu bijām sapņojuši!!!

mūsu valdība drīz apliks tā ar nodokļiem ka mēs vissu saņemto ar atdosim nodokļos un komunālos maksājumos - bet ar ēšanu būs kā būs. UKRAINA ZINA KAS IR BADS!!! Vai Jūs ari gribat ne tikai zināt, kas ir bads, bet arī izjust, tad sēdi mājās un lepojies ar to kas tu esi un ko esi izdarījis lietas labā, lai tu un tavi bērni būtu nodrošināti - ar pārtiku, apģērbu, medicīnisko palīdzību, uc. Tad Nāc un cīnies.

Vajaga datumu nozimet:)

D duhvremeni 01.12.2009

2010.GADS2010.GADS2010.GADS2010.GADS2010.GADS2010.GADS2010.GADS2010.GADS2010.GADS

D duhvremeni 01.12.2009

DATUMS UN MĒNESIS IR ...UN KATRU GADU...TIKAI STRATĒĢIJAS DAŽĀDAS...

13. Decembrī

D duhvremeni 01.12.2009

VIENĀ UN TAJĀ PAŠĀ 13 INFORMĒJIET PĀRĒJOS... jANVĀRĪ...
DATUMS NEKAD NEMAINĪSIES MAINĪSIES TIKAI GADI, BET MASSU KĀRTĪBAS KATRU GADU VIENĀ UN TAJĀ PAŠĀ 13.JANVĀRĪ!!!

Jo ātrāk jo labāk!:)

B Baņkieris 01.12.2009

Datumu nevar atstāt vienu un to pašu, jo šie pidari būs sagatvojušies! Nē, jāmina ir gan laiks, gan vieta!
Ejam šogad pie ministru kabineta, saliekam pa nakti betona bluķus ieejai priekšā, jo zaglīgajiem ministriem nav ko tuer darīt!

A anti-Atmoda 02.12.2009

Pilnīgi piekrītu Tev par valdības mazspēju un lielo odokļu slogu, kas mums visiem spīd.

Tikai... dauzot logus, izlaupot veikalus un bojājot svešu īpašumu, diezin vai kaut kas mainīsies.

Auna pieres jūs esat, ja tiešām uzskatat, kā tā kaut ko var mainīt.

M mm 02.12.2009

anti atmoda-un domaa ka ar dazhiem plakaatiem kaut ko VAR mainiit??? :D

cik atceros tad peec taa grautinja 13.01 tomeer kaut kas saaka kusteeties uz priekshu bet sho piketu kas bija vakar, aatri aizmirsiis

G glabejzvans 03.12.2009

Dauzot un lauzhot mees radam jaunu darbu - varbuut ne sev, bet kaadam citam. Un dodam vinjiem nopelniit iztikai. Taatad tas tautai naak tikai par labu shajaa bezdarba laikmetaa. Ja valdiiba negrib, lai dauza, tad lai rada mums darbavietas - tad tauta bus aiznjemta darbaa un nebuus laiks iet dauziit.

B Braucēja 03.12.2009

Man ļoti gribētos piedalīties šādā protesta akcikā, tikai kauns būtu tur stāvēt, ja atkal izārdīs apkārtējos uzņēmumus.Tāpēc nepiedalīšos. :-(

S Streikotajs 19.12.2009

lai kaut ko panāktu ir vajadzīgs vienots pikets iziet ielās vienā un tajā pašā dienā vissiem reizē visu nozaru pārstāvjiem, skolotājiem, skolniekiem un studentiem, ārstiem un medmāsām, Policistiem un armijas spēkiem, ārodbiedrību pārstāvjiem, pension
ariem, krieviem un Latviešiem jo tā ir mūsu zeme un mūsu Valsts - un mums pašiem jāizcīna sava labklājība un pārticība - Eiropa un citas Valstis Latvijai palīdz tikai un vienīgi savās interesēs un domā tikai par savu peļņu.u.tt. u.c. tikai tad ir sagaidāms rezultāts. Kāpēc bagātie nodokļus maksā pēc tam, kad savus ienākumus ir patērējuši - Izlasiet Grāmatu "Bagātais tētis Nabagais Tētis" Bagātie nosākuma nopelna, tad tērē algās, rēķinos, ŗestorānos, ceļojumos u.c. definējot tos par izdevumiem - un tikai tad kad ir patērējuši no pārpalikuma samaksā nodokļus.

S Streikotajs 19.12.2009

Par to, kas te tagad notiek šajā *Brīnumvalstī*, maigi izsakoties, gribas bļaut!!Nekur visā pasaulē nav pat dzirdēta doma, ka varētu mēģināt ieviest PVN 26%, kautkāds pilnīgais murgs!Viss jau tagad šeit ir katastrofāli dārgs salīdzinājumā ar pārējām attīstītākajām ES valstīm, un maldīgs ir priekšstats, ka tagad visur jau iet slikti!Vienkārši citur nezaga, un nezog tik nenormāli uz tautas rēķina, kā pie mums!Tagad celsim visam tikai nodokļus augša, bet jūs muļķīši klusējat, jo Latvietim jau ir tāda natūra, uz visu noskatīties no malas un savu galvu nekur nebāzt, lai jau citi, es paskatīšos, kas tur sanāks..Esmu 16 gadus nobraukājis par tālbraucēju, un redzējis pietiekami, kā citur tauta dzīvo.Slovēnijā, Beļģijā, Somijā degviela ir pat lētāka nekā pie mums, 92-96 eur centi!!, taču algas gan ir ļoti atšķirīgas, vidēji parasti vietējie strādnieki ES vadošajās valstīs saņem ap 1300-1800 eur mēnesī, jā par dzīvokli mēn.jāmaksā ap 400 eur, cigaretes 1 pac.-4 eur, 1L alkahola 5-8 eur, taču pārtika un apģērbs, elektropreces uz pusi lētāk, nekā pie mums!!Kā būs, ja šeit drīz maksāsim par pac.cig.-3Ls, alkaholu 8-9Ls, degv.litrā 85-90 sant., pie mūsu algām, un vēl par īpašuma nodokli??!!Riebjas vispār domāt ar mūsējām algām, pabalstiem, pensijām un uzkārtiem kredītiem!!!Jūs arī auni šķirojiet atkritumus, a mēs uz jūsu rēķina 2reizes uzvārīsimies!Ainai īstenībā vajadzēja būt pa visam otrādai, nevis mums vajag maksāt par *zaļo*konteineru pie privātmājām, bet konteinaram vajag būt pa brīvu, un par vienu izšķirotu konteineru savācējiem mums būtu jāmaksā vismaz 3Ls!!Lai šķiro paši, cilvēkiem vismaz būs vairāk darba vietu!Vai zināji, ka pārsvarā ES valstīs katrā pārtikas veikalā ir taras pieņemšanas automāti?!Sistēma pa visam vienkārša-met automātā taru, vai tā pet pudele, vai stikla, vai skārdene, katra vienība maksā 25 eur centi!par nodotām vienī'bām saņem čeku, pie kases norēķinoties par pirkumu to uzrādi, un tev no pirkuma atlaide par nodotās taras summu!Pie mums izšķiro, atdod pa brīvu, un atkal maksā par taru no jauna, kas tu nēesi-paradīze musaru karaļiem!!!Vai vēl šķirosi??Cik liels tai tautai tas kupris, cik vēl to visu klusējot varēsim pavilkt??!