123drivers LTD - Darba samaksa

Visiem kas interesanti varu sniegt informaciju par šo firmu. Ideja ir tada, ka ar jums nosledz līgumu aizutis jūs uz Franciju Parise, nodrošinas dzīves vietu ar 5-7 cilvēkiem viena dzīvokli, iedos jums mašinu (Renault Trafic, vai Opel Vivaro) un jūs stradāsiet transferos no 4.00 līdz 22.00 vedisiet cilvekus no lidostas uz viestniecu un atpakaļ. Parades laika jūs par to nopelnisiet "600" GBP , ja būs darbs, jo viņi māksa nevis ta ka līgumā, bet cik transferus tu izbrauc, bet pa cik vaditajus vairak neka darba, tad labi ja nopelnisiet. Bet jus visu dienu sedesiet mašīna un stunda apmaksa sanāk 2-3 eur/stunda franči saņem 15-25 Eur/st, stavvietu līdosta neapmāksa, Pilsēta arī, mašīnu mazga pats. Ja beigsies Tehniska apskate visiem vienalga un ta talāk.... Darba uzdevums atnak pēc 21.00 tu reali nezini, vai tev rītā brīvdiena vai nav. Ja ir brīvdiena, tad var izsaukt darba. Un pats galvēnais ja jūs sāksiet uzdot jāutajumus, tad jūs aisūtis mājas un liks samāksāt par mistiskiem izdēvumiem kurie radušies pie darba dēvēja. Bet ir tur arī ļoti labi cilvēki Evita personala daļa un Parise Ivars, bet viņi nepeņiem lēmumu.
Igors kam ir interesanti rakstiet [slēpt]@inbox.lv

L Luiss 13.12.2013

Ak tā viņi darās? Tagad varu pateikt jaunāko hītu no viņiem. Tagad viņi sašmucējuši savu reputāciju, meklējot personālu izmanto personāla atlases kompānijas 'Eupfumo" ārpakalpojumus.Un tikai tad, viņi atklājās, kas ir patiesībā. Kādēļ jāslēpjās...? Nu vienīgi, ja kaut kas nav tīrs. Teikšu atklāti, es ar firmas pārstāvjiem atteicos pat satikties, jo sapratu, kas tie ir par fruktiem no iepriekšs pieminētās personāla atlases kompānijas.
Kas mani neapmierināja... ?Sāksim ar to, ka kompānija par jums nodokļus nemaksās, bet nokārtos, ka jūs tur strādāsiet kā pašnodarbinātais, kas nozīmē, ka jūs esat sociāli neaizsargāts. Otrs: pirmajā gadā algu sola 900 mārciņas mēnesī, otrajā 1100, trešajā-1300. Un, ja nostrādā pilnus trīs gadus, tad it kā izmaksājot prēmiju 5000 mārciņas. Bet atcerēsimies, ka nodokļi netiek maksāti, kas nozīmē, ka pensijas fondos neierio ne grasis. Ko darīt slimības gadījumā vai darba uzteikuma gadījumā...sūkā līko! Sociālais dienests un nodarbinātības aģentūra neko nevarēs palīdzēt. Arī bezdarbnieks jums neienāksies. Jāstrādā ir 12 stundas maiņā. Vienu nedēļu pa dienu, otru pa nakti. Neuzskatu, ka 900 mārciņas mēnesī ir normāla samaksa 12 stundu darbam, tai skaitā naktsstundām kur parasti vajadzētu būt citam tarifam. Bet te, viss viens! Trešais, dzīvošanai it kā ar dzīvokli nodrošina, bet pa diviem vienā istabā, kas nozīmē, ka nekāda ģimenes dzīve nav iesējama.
Tā, ka domājiet paši, es atteicos. Augstāk minētā rakstā varam arī izlasīt cilvēka pieredzi, kas tomēr pieņēma šo darbu.
Man, darba intervijā gribēja palielīties, ka šo firmu izveidojuši latvieši un darbā ņem tikai mūsējos. Tad nu nodomāju, nekas labs nevar tad būt. Izpētīs likumus un izrēķinās līdz pēdējai kapeikai, lai tik kaut kas nebūtu jāsamaksā darbiniekam un vairāk pašiem tiktu. Nu nē, paldies par kūkām. Tik izsamisis es vēl neesmu.

K karlis123 10.03.2014

Pilniba piekriitu, iedzivosanas uz musu rekina! Alga reali sanak 3.75 GBP stunda (900 marcinas menesi izdalot ar 60 sundas nedela x4 nedelas = 240 stundas sanak 3.37 GBP STUNDA!!!) Anglija minimala alga ir 6 GBP stunda, ta ka pasi rekiniet! Londona ta pat ir augstaka! Nekadi nodokli netiek maksati, nekadas socialas garantijas. Stradasiet ka pasnodarbinatie.

JA UZTEIKSIET darbu tad liguma paredzetas milzigas soda naudas minimalais 3000 GBP par it ka ieguldito naudu apmacibas utt. un ligums jasledz uz 3 gadiem! Ligums ir tikai anglu valoda ta ka izlasiet kartigi visu pirms parakstiet! Lamatas!
Laiku kamer it ka kartos licenci Londona (vismaz 4 - 6 menesi, kas reli izdarams 2-3 menesos) stradasiet pa leto Parize.

Reali BIZNESA KLASES AUTOVADITAJS LONDONA pelna menesi vismaz 1500-2000 GBP. Ta ka padomajiet pasi kapec visulaiku reklamejas jo nav kas strada!

K kaspars r. 17.03.2014

Šo tavu sūdzību komentēt nevaru, jo varu pastāstīt tikai to, ko pats esmu pieredzējis. bet izskatās, ka atkal ir cilvēki, kam visu laiku gribas čīkstēt par lietām, uz kurām paši ir parakstījušies. Sāku strādāt 2013.gada janvārī. Sākumā man bija lapa, kur viss tika aprakstīts un visu man arī izstāstīja. Reāli, pats ja esi normāli domājošs cilvēks, pats izpēti un izlem, vai tu to gribi. neko no tevis neviens neslēpj. dzīvē viss dažādi, citam jāstradā mazāk, citam vairāk. viss atkarīgs no tevis paša, ko gribi sasniegt. sākumā braucu Parīzē, pēc kāda laika parādījās iespēja tikt uz Londonu. bija jagaida licences iegūšana Londonā. un no pieredzes saku, ka tas paņem daudz laika, ne jau tāpēc, ka kāds negrib tev licenci sagādāt, bet tāpēc, ka angļi to visu dara ļoti, ļoti lēni. man paveicās, es licenci dabūju ātri. tagad es strādāju un vācu savus plusiņus, tāpēc jau esmu kļuvis par mājas vecāko. viss atkarīgs no manis paša un man te patīk, jo es zinu, ko un kā varu sasniegt. vienmēr būs tādi, kas čīkstēs un kam nekad nebūs labi. kam zema alga, kam slikti apstākļi...
nopelnīt var, ja pats to gribi! vienmēr jau var braukt labāk lasīt zemenes un darīt melnstrādnieka darbu, ja kaut kas nepatīk...

J jurisVit 17.03.2014

kad darbiekārtošanas firmas sevi sāk aizstāvēt, 99% gadījumu lieto izteicienu "vienmēr būs tādi, kas čīkstēs un kam nekad nebūs labi." Bet tāds vispārīgs vārdu savārstījums, pat, ja tajā slēpjas kāda zināma patiesība, tomēr neatspēko sūdzības autora rakstīto. Vai varat pierādīt, ka viņš raksta nepatiesību?
Un tam, ka "neko no tevis neviens neslēpj" jau nu, domāju, neviens lasītājs, atskaitot firmas komandu, nepiekritīs. Darbiekārtošanas aģentūras visas kā viena izskaistina plusus un notušē mīnusus, bet daudzas vēl piedevām rupji melo. Populārākā tēma-algas lielums. Apzināti nosauc bruto algu kā neto vārdiski, bet uz papīra paši skaistākie solījumi gan nekad nav ieraugāmi. Tur sīkiem burteļiem atrunātas gkārt darba devēja intereses un ņēmēja beztiesiskums.

J jaaaanka 04.04.2014

J jaaaanka 11.04.2014

Te var palasiit visu patiesibu par sho kompaniju

L LielRudis 18.04.2014

Shs

L LielRudis 18.04.2014

Shs

advocate 21.04.2014

Меня увольняют. Отзовитесь, может что то придумаем. Я сейчас в Париже. 123drivers.lv.

Моб.: 078 2045 771

D delveris87 17.03.2015

Kopš brīža, kad ir ieliks šis ieraksts ir pagājuši vairāki gadi un līdz ar to šoziem Alpos strādājot neesmu saskāries ar nevienu no augstāk minētajām problēmām. Laba firma, labi menedžeri un lieliski kolēģi. Sanāk gan pastrādāt un nopelnīt, gan arī atpūsties un paslēpot. Krišjānis.