www.sudzibas.lv žurnāls MAZULIS neiznāk žurnāls

žurnāls MAZULIS - neiznāk žurnāls

Pasūtīju žurnālu MAZULIS visam šim gadam, bet žurnāla februāra numurs vēl joprojām nav.

R

R Rasma 18.03.2010

Arī es vēl joprojām neesmu saņēmusi žurnāla, , Mazulis, , februāra numuru !!! Taču sodien ir jau 18.marts!!!

P pufa 18.03.2010

uzzvani redakcijai un pajautā, kur žurnāls, negaqidi, kamēr citi atrisinās tavas problēmas, te to nedara:)

P pii 20.03.2010

Tieši tā uzvani redakcijai, ko tad šeit raksti! Totāls sviests!!!

B BM 20.03.2010

Viņas naivi tic, ka visi pārdevēji/pakalpojumu sniedzēji utt. tikai šeit arī sēž un aiz neko darīt izķer stulbās sūdzības par sevi! Losenes.

S Sabīne 07.04.2010

Es ar neesmu saņēmusi ne februāri, ne martu, zvanu uz izdevniecību, neceļ, ieslēdzas fakss. Zvanu uz Latvijas Ģimenes centru, neko nezina. Tāda ir situācija, nezinu kam prasīt naudu atpakaļ, pasts neko nezinot, lai griežoties izdevniecībā, bet tur neviena nav.

K KAska 20.05.2010

Zvanīju uz patērētāju tiesībām - rakstam ierakstītu vēstuli, kur norādīts, ka 10 dienu laikā jābūt atbildei - pēc tam uz patērētāju aizsardzības teisībām - un tie tos patrenkās.
Ja kādam sanāk sazināties ar viņiem - pasakiet, ka būs tāda antireklāma izdevniecībai ar preses relīžu un citu mēdiju starpniecību :)

B bikse 20.05.2010

esi tagad baigi apmierināta, pat masturbēt nevajag?