ZTI Jekaterina Kaļiņina - Pretlikumiska darbība

Pat nedomāju ka laikā nenomaksāta telefona rēķins var izrādīties liktenīgs veselai ģimenei... Par parāda esamību es protams zināju un tiklīdz uzsāku strādāt un gaidīju jau pirmo atalgojumu, es godprātīgi sazinājos ar ZTI Jekaterinu Kaļiņinu lai noprecizētu maksājuma summu un tuvākajā laikā arī veiktu maksājumu.... summa tikai 449.90 eiro, tāpēc vadoties pēc saviem ienākumiem nolēmu ka varu šo summu segt divu mēnešu laikā... bet.... Kaļiņinas kundze uzreiz liek liegumu visām darbībām uz auto... bet tā vēl pusbēda... uzzinot ka es strādāju, nekavējoties, tajā pašā diena- rīkojums bankai par pilnas summas piedziņu... un kāds bija mans pārsteigums ieraugot kontā ka visai manai ģimenei tagad jāiztiek ar 11 eiro veselu mēnesi... tas arī ir viss kas paliek pāri no atalgojuma, nemaz nerunāsim par to ka jāveic vēl īres maksa, komunālie maksājumi un jāpabaro divi nepilngadīgi bērni... nekas cits mums protams neatliek kā lēnām kravāt mantiņas lai pārceltos uz laukiem... kā rezultātā zaudēts darbs... Bet viss ko var atbildēt Kaļiņinas kundze... - Tāds ir likums!!! Cienītā... Nosauciet man lūdzu šī likuma pantu... Un to visu izdarīt pēc sarunas kad noskaidroju maksājuma pilno summu un painteresējos par to kā varu to izdarīt pēc iespējas ātrākā laikā... Sarunas laikā atbildēja ka protams varu maksāt pa daļām lai tik zvanu un iedos konta numuru uz kuru veikt maksājumu... bet kas realitātē... nako neinformējot, bloķē iepriekš minēto summu pilnā apmērā no mana konta.. Jūs tomēr esat Valsts amatpersona... un vai Valsts amatpersona drīkst pārtraukt sarunu nometot telefona klausuli brīdī kad pietrūkst argumentu lai izskaidrotu situāciju???
Cienījamie J. Kaļiņinas kundzes klienti... esmu uzsācis konsultācijas par šo situāciju ar atbilstošajām iestādēm... tāpēc esat tik laipni un informējiet mani ja arī jūs esat saskārušies ar šīs ZTI pretlikumiskajām darbībām kas pārkāpj visas cilvēciskās robežas, lūdzu informējiet mani.... Jo uzskatu ka katrs var nonākt situācijā kad kāds maksājums tiek kavēts objektīvu iemeslu dēļ... bet vai tāpēc pret mums var šādi rīkoties?
Komentāros, lūdzu, neaizskarsim Kaļiņinas kundzes personību, jo viņa iespējams ir gādīga māte, mīloša Sieva... bet darbs Tiesu izpildītāja amatā noteikti nav šīs kundzes īstā vieta!
Katru šīs sūdzības vārdu es jau esmu pierādījis kompetentai amatpersonai un to pierādīšu arī procesa laikā, tāpēc arī sūdzība nav anonīma!
Ja šeit ir kāds kuram ir pretenzijas pret šo ZTI lūdzu sazināmies un iesniegsim sūdzību attiecīgajām iestādēm par sistemātiskiem pārkāpumiem!
Ar mani var sazināties caur epastu - [slēpt]@consultant.com
Vai Facebook: Kaspars Aparnieks!

K

C Cilvēks16 08.09.2016

Man bija pretenzijas, bet par laimi, šī ZTI cik sapratu, saprata, kad es varu par viņu sūdzēties, uzrakstīju viņai iesniegumu, lai dod bankai rīkojumu, lai kontu atsaldē, jo esmu ar mieru maksāt parādu, katru mēnesi pa 30 eiro, kad ir iespēja maksāt vairāk, tad es samaksāšu lielāku summu. Tikai slēdzot lietu, kad visu nomaksāju, līdz LMT, kam biju parādā, beigās LMT nebija saņēmusi 0,01 centu, bet Jekaterina atbildēja, kad lieta slēgta un viss ir nomaksāts. Kaut kas šajā sūdzībā neiet kopā, lai arī ZTI bankai liek ieturēt līdzekļus parāda segšanai, lai vai kāds Rīkojums tiek dots bankai, tā nepārkāps likumu un atstās kontā lietošanai valstī noteikto minimālo algu t.i. 360 Eur.
Reizēm liekas, kad ZTI pārkāpj kaut kādas robežas, bet visu var sarunāt. Šis amats ko viņa strādā ir ļoti nepateicīgs jebkuram, kas pilda šos pienākumus.
Jābūt pašam klientam zinošam, ir lvportals.lv, kur ir dota iespēja uzdot bezmaksas jautājumus, kaut vai par ZTI, un tiks sniegta atbilde, ko pasaki ZTI un runa būs savādāka, vai arī lasiet un sekojiet līdzi likumi.lv

K Kaspars 09.09.2016

Tur jau tā lieta ka par savu situāciju jau esmu runājis un izrunājis no visām pusēm un arī dokumentāli apstiprinājis visu notikumu gaitu... Par šo dituāciju jau ir atsaukušās un interesi izrādījušas vairākas amatpersonas kuras pēc iepazīšanās ar situāciju dokumentāli atzīst ka šis pārkāpums var maksāt un arī maksās amatu šim ZTI! Tas man protams nebūs viegls ceļš... bet laika man diezgan... jo esmu palicis bez dzīvesvietas un darba vietas....

R Rihard Borovkov 09.09.2016

Iesaku nekāvējoties griezties ZTI kolēģijai un gatavot pretenziju tiesai. Jo viņai jāatstāj no algas minimālā alga, pret pārējo viņa drīkst vērst piedziņu. Ja 2 nepilngadīgi bērni, tad viņa drīkst vērst piedziņu no algas 360 (+ par katru nepilngadīgo 75 EUR) kopā = 510 EUR + Sanāk ja Jūsu alga bija 460 EUR viņa nemaz nedrīkstēja pret to sākt piedziņu vienīgais izteikt lūgumu patvaļīgi samaksāt summu no šīs naudas