zs kulpi - darbs

eju uz zoo veikalu iepirkties visu laiku nav preces kuru es velos iegadaties pardaveji piedava citu baribu es atsakos vai saka ka firma neved baribu ta cita veikala pardeveja teica ka stradaja taja zoo veikala un teica ka saimnecei ir paradi ka vina nevar samaksat pat pardevejem ka te strada gandris pa velti tape ari vina aizgaja un firmas ved uz veikalu preci tikaj tada gadijuma kad sanem naudu un dazu preci saimnece ved no bares ka tiek viltotas dokumenti un uz dazam precem nav pavadzimes. jautajums? ka tads veikals var stradat un ko saka parbaude kad nak ar parbaudi uz veikali? vel pamaniju ka vetkala pardeveji palidz saimnecej un nesit visu naudu caur kasi kuru reizi ejot to redzu. ta sanak ka nodokli nav samaksati visi. pardeveju attieksme novel pasu jabaku skan filma, muzika vai berns aiz letes. veikals netirs visur putekli un viss kas. dazreis bail panemt preci no tada veikala bet pareje veikali atrodas talak no majam tapec eju uz to veikalu un nevaru redzu to visu ka pardeveji sez nerunigi un gaida kad es saksu kautko jautat. bet kad jautaju nevisu var pateikt. tada sajuta ka neviens pardeveis nezin ar ko tirgo.

N