www.sudzibas.lv Zobu feja Zobu higiēna

Zobu Feja - Zobu higiēna

Nevienam neiesaku apmeklēt šo iestādi, kura iepirkšanās portālos piedāvā kuponus zobu higiēnas veikšanai. Man pašai bija tāda pieredze un vēl divi cilvēki stāstījuši to pašu, ka pēc zobu higiēnas veikšanas sāk kustēties vai izkrīt plombes. Kad pati pēc procedūras jutu, ka kaut kas nav kārtībā, daktere tikai bolīja acis, raustīja plecus un teica, ka ar tādu vainu es jau esot atnākusi. Persona, kas veica procedūru acīmredzot bija pilnīgi bez pieredzes, izturējās vienkārši bezkaunīgi.

E

E ELLIO 12.10.2012

Vispār jau plombēm pēc higiēnas nevajadzētu krist laukā.Tad nu secinājums viens, zobārsts nekvalitatīvi ie;icis plombes, kuras var izraut laukā.

N NicolasNC 29.01.2013

Šis vienīgais zobārstam negatīvi vērtētais ELLIO komentārs, laikam Stūrmane ir strādājusi šajā klīnikā un ar zobārstu kura darbu viņa nopeļ ir bijusi "ragos". Ja vēlaties uzzināt par Ievas Stūrmanes darbiem tad ievadiet meklēšanas logā Lauvas Zobs, jeb palasiet pēdējo uz 01.29.2013. svaigāko atgadījumu šeit: http://www.sudzibas.lv/lauvas-zobs-c26015.html

C chanel66 18.06.2014

Pirms pierakstieties pie higiēnista, ja esat iegādājušies šo pakalpojumu par " kuponu" pajautājiet, kas veiks procedūru, ārsts, vai students praktikants!!!
Ierodoties klīnikā, nekas netika teikts, ka procedūru veiks studente, visu laiku procedūras laikā notika mēmais šovs, jau iesēžoties krēslā sapratu, ka procedūru neveiks ārsts.Studente bija bez formas, izskatījās, ka no ielas ienācis cilvēks džemperītī un veiks procedūru.
Viss ir saprotams, ka visiem ir jāmācās, bet iepriekš par to ir jābrīdina klients.
Meitenei rokas trīc...tīra zobus, neieslēdzot aparātu...neveikli...
Es domāju, neatkarīgi, vai tiek iegādāts pakalpojums par " kuponu", vai maksāts 50 EUR, tam ir jābūt kvalitatīvam.Biju ļoti vīlusies pakalpojumā.

S sintija1988 28.04.2016

Milas maminas,noteikti neiesaku savu bernu vest uz Zobu feju.Aizvedu bernu uz zobu labosanu.Tatad pirmaja reize viss jauki un forsi,uztaisa bernam (6 gadi) higienu un attieksme loti laba.Man pazino,lai salabotu zobu,ir jaiziet Zobinu skola(5 nodarbibas 50 eiro),isti negribedama,piekritu,jo citas iespejas nav.Skolina maca Elona,un tik novada 4 nodarbibas un saka,lai iet labot.Aizejam labot zobu,zobarste Mara un Elona tipa labo zobu manam bernam.Tatad nomoka vinu 1.5 stundu un pazino,ka nav salabojusas zobu,bet uzlikusas zobu uzmavinas 2 zobiem(istajiem kaulu zobiniem uzmavinas,lai zobgrauzis netiktu,katra zina tiri,laj nopelnitu naudu).Un tad kad prasu paskaidrojumus,abas slepjas un nelien ara no kabineta.Milie vecaki,tur notiek pat teiktu krapsana.Pasa sakuma pat nepabridinaja,ko daris,ka nelzbos utt.Un pasas pec tam nevar atbildet par savu ricibu.Tatad esmu izterejusi 120 eiro un nav pat salabots zobins."Jauki" pelna Zobu feja...

D Diana22 11.08.2016

Biju nepatikami parsteigta par "Zobu fejas" "politiku"zobu labosanaa!
Bernam saposs zobs, pirmaja reize nelabo, bet taisa higienu, t.i. Iztira zobus ar Signal zobu pastu. Parbaudot zobus konstate 4 caurumus, kurus saskatit var tikai uzspidinot ipasu gaisminju. Saposo zobu atsakas labot ari nakamaja reize, jo pirmaja jaremonte mazie caurumi, prasu, lai parada, kuri, man norada uz zobu, kura neredzu caurumu. Tatad saposo zobu var arstet pec 2 nedeljam, jo atrak briva laika nav!
Neiztureju pec sis sarunas un aizvedu bernu uz Sarlotes polikliniku, kur ljoti jauka dezzurarste konstateja vienu caurumu, salaboja to un bernam nemaz nesapeja! Bijam loti apmierinati!

D Diana. V. 31.08.2016

Sveiki!
Pierakstijos pie Zobu fejas.
Ar 2gadigu Bernu dabuju gaidit 1h10 min, jo pieraksts kavejas.
Berns bija jau kaskigs, nonicis.
Bijam ieksa 10 min, Kur man stastija par higenu berna. Ta sasmejos Ka centas 2gadigam uztaisit zobu higenu.
Teica, Ka berniem esot obligati ik pa 4 mensiem jaiet, un Ta viena vizite maksa 30 euro.