www.sudzibas.lv Patello Klīnika Nepatiesa cena un mistiskas slimības

Zobārstniecība Patello - Nepatiesa cena un mistiskas slimības

Zvanot pa telefonu gribēju uzzināt konsultācijas cenu, man teica, lai to skatos mājas lapā, paskatījos, tie bija 15 eur. Pēc konsultācijas man vienas summas vietā, kas rakstīta mājas lapā, paprasīja pavisam citu 66% lielāku, t.i. 25 eur Lai tagad PTAC ņemās ar to. Un ļoti daudz nezināmu kaišu man atrada, kādas vēl nebiju dzirdējis, kaut pirms divām nedēļām biju citā klīnikā, kur man atklāja 6 caurumus rentgenā, bet šeit ievērojami vairāk, bez rentgena, nu neko, cilvēki vārās, taču tur savu kāju nesperšu. Kā arī teica, ka jāveic higiēna, kaut arī to biju veicis 2 nedēļas atpakaļ. Tā lūk.

R

R Rolando 20.10.2016

Loshara, tur tak rakstits, ka cenradim ir informativa nozime

I Intigate 30.01.2021

Tad ko tagad sanāk 500 rubļus var arī pēc konsultācijas paprasīt? Un ja nesamaksāsi, tad mentus izsaukt? Tur skaidri rakstīts, ka var mainīties atkarībā no individuālo ārstēšanas procedūru nepieciešamības. Un tagad konsultācija skaitās ārstēšanas procedūra? Z***j, es tagad arī gribu sniegt konsultācijas.

J Jonsons Babys 20.10.2016

Gribētu piebilst Rolandam, mājas lapā tekts konsultācija, čekā pakalpojumi!

I Intigate 30.01.2021

Lasīt iemācies nākamajā čekā rakstīts konkrēti kādi pakalpojumi - konsultācija.