Zobarsti. Darza iela 12 - Lielas zobu sapes.

Atbraucu ciemos pie radiem uz Jaunsauli, pagaja paris dienas un peksni saka sapet zobs,zvaniju uz visiem bauskas zobau specialistem visi viena balsi pateica ka mes ar zobu sapem nepienemsim,mums ir rindas uz janvari menesi ne ka lidzet nevaram. Man atteica darza iela 12, Slimnicas iela 4, Slimnicas iela 9,darza iela 12a, vitolu iela 8. Ko darit nezinu, lai sap kamer kaut kas nenotiks un par to atbildes Bauskas zobarsti.

V VarenaaTejkana 17.12.2014

Domāju ka visi Bauskas zobarsti jutīsies ļoti vainīģi kad Jums izkritīs visi jūsu sapuvušie zobi.
Brauciet uz Rīgu, Dzirciema ielā pie ķirurga, nav zoba, nav problēmas. Un rinda tu ne pēc pieraksta, bet rindas kārtībā.

Bet tas viss, protams, kad Jums izlaidums bērnudaržā būs, un sertifikats, ka jūs to absolvējāt.