Zenfone 5 - Asus

Iegādājos šo tālruni un ļoti nožēloju. 2,5 gadus lietoju Samsung S3 un nezināju nekādu bēdu. Nopirku šo jo vadījos pēc tehniskiem datiem, bet izrādījās ka programma ir sūds. Puse latviski puse angliski! Visa vadība arī caur pakaļu. Murgs kaut kād! Nopietni neiesku nevienam, lai arī tehniskie dati iespaidīgi un cena salīdzioši neliela...

G

K kreditorsPG 30.03.2015

Nav ne vainas ZENam. Pirms pērc iekārtu, kas aprīkota ar tipveida Androīdu, pārliecinies, ka pa spēkam būs to pielāgot savām vajadzībām. Ja nespēsi - pērc kādu citu, kaut vai to pašu Minēto Galaxy, kuram būs ražotāja pielāgots Androīda interfeiss Touchwiz.
Tas ka tu kaut ko nesaproti vēl nenozīmē, ka prece iz slikta vai kaut kādīgi nekvalitatīva.