Zeltābele - bērnudarzs

Neietktu vest sāvu bērnu šājā dārziņa. Kad ir Eglīte vecāki sež uz grīdas, Sāla vecis nebija, bērns neattistās lielākaja grupā, viņiem tur tikai folklors un dējas.

V vilce-kurme 02.03.2015

Vai tā ir sūdzība? Izklausās interesanti! (īpaši folklors un dējas) :) Pat kibernētikas puciņa nav?

zirgs_kаmene 02.03.2015

Tas ir tas sāla vecis, kuram patīk sāļo siļķi laizīt?

A AleksR 01.09.2017

Ārkārtīgi paveicās, ka tur iekļuvām. Fantastiska pieredze manam bērnam!
Nereāli pozitīva audzinātāju attieksme. Visi par visu atbild.
Ne vienu reizi vēl es nevarēju uzminēt kādas vēl aktivitātes izdomās manam bērnam - muzeju apmeklējumi, pastaigas, zirgi, truši, izbraucieni, piedalīšanās koncertos, filmēšanās raidījumā "Kas te? Es te!", kompaktdiska ierakstīšana?

Kur vēl kaut kas tāds ir?
Stipri radošā dibinātāju domāšana, viss notiek stipri ārpus ierastiem rāmjiem.
Man liekas šobrīd viņi ir ārpus konkurences.

Z Zinoša mamma 02.01.2019

Neatrodu nevienam pedagogisko izglītību pabeigtu!
Pat vadītājai tāda nav.
Visa darbība vērsta PR un naudas piesaistei! Nezinošu vecāku mulkošana.
Ikdiena bez mantām grupā, laukumā metāla stabs pie slīdkalnińa nobrauktuves. Bērni netiek nodarbināti, bet savā valā klimst.
Retu reizi piedāvājot aktivitātes tās uzreiz tiek fotografētas, filmētas, bet - vai tās ir vecumam atbilstošas un ievēro bērnu drošību?
Iestādē nav medicīnas persona, tātad par kādu drošību var runāt.
Arī līguma nav par medicīnas ārpakalpojumu!
Vienīgā interese ir nada, nauda un nauda!
Jūsu bērnu ikreiz pasniedzot iestādei izdevīgā gaismā. Kad vajag - būs laba adaptācija, kad b nav labi- viss slikti.
Bērns nespēj adaptēties, ar smagu raksturu, un nāk uz iestādi tikai kaitināt pieaugušos(pēc vadītājas vārdiem). Vai tas ir pedagogiski pamatots spriedelējums no personas bez izglītības par bērna vecumposmiem un psihologisko attīstību vecumā līdz 2 gadiem?
Bēdīga pedagogiskā kvalitāte, ko atzīst arī darbību uzraugošās institūcijas.

G Gundega 25.03.2019

Principā, par saviem vārdiem ir jāatbild. Domājams, ka iestādes vadība varētu iesākt tiesvedību par nepatiesu apgalvojumu un melu izplatīšanu publiskā vidē.