Zelta Zivtiņa - sms

Zelta zivtiņas karte nepiegādā un nesūta īsziņas. Liela daļa komunikāciju apstājušās. Paldies Dievam, ka vēl pazvanīt var! Vispār tā problēma viņiem bieži un pat domāju mainīt operatoru. Neciešami!

W www. 15.11.2011

Pamaini sms iestatījumus, man zz jau kādus gadus 5 laikam, un ja neskaita to reizi, kad pazuda viss Tele2 pārklājums, man ne reizi nav bijušas problēmas ar viņu.

B bite 15.11.2011

Ņemiet tikai BITI- vislētāk un vislabāk

F fuckoff |*PiiX* 21.11.2012

zeltazivtina ir Loti neizdeviga interneta! bet ja vinnai buutu internets izdeviigaaks tad buutu vis ok! nja un tas tarifs nolimit ir galiigi garaam ja buutu vis bezlimita tad nebuutu nekaadu ierobezzojumu!

K krists Balodis 17.04.2016

Man viss šis apnicis,man ir nopirkts tarifs sms uz tele 2 un zz tagad 3/4 dienas asmu raksrijies ar draudzeni un sjo,vairs neiet. Radas zime sarkana.