www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa nebrīdina par tarifu izmaiņām

Zelta Zivtiņa - nebrīdina par tarifu izmaiņām

Zelta zivtiņa maina tarifu plānus par to iepriekš nebrīdinot klientus! un, protams, ka šīs izmaiņas pasliktina klientu intereses. Izmantoju zelta zivtiņā tarifu plānu sms+dati. Pāris reizes biju iekritis, ka tarifu plāns bija beidzies un nepaspēju to atjaunot, tad nu ar internetu tā visa naudiņa aizgāja zibenīgi. Bet, nu labi- uzskatīsim, ka tā ir mana paša aizmāršība. Tāpēc izvēlējos pieslēgt automātisko pagarināšanu, un vairs nesatraucos, ka varētu pēkšņi mainīties kaut kas ar manu zelta zivtiņu. Tā kā no mobilā telefona internetu lietoju gandrīz katru dienu, bet ļoti minimāli (kamēr braucu sabiedriskā transportā ielūkojos jaunākajās ziņu lapusēs), un vidēji dienā patērēju ap 10 Mb. pieslēdzu zz piedāvāto funkciju, kur par 1 Mb bija jāmaksā 1 santīms, nevis dienas cena. Tā kā runāju pa telefonu minimāli, tad atjaunojot karti pa Ls 4,95, kartē tika ieskaitīti virs Ls8, kas brīvi pietika vismaz 2 mēnešiem.
Bet pēdējā laikā pamanīju, ka naudiņa no kredīta sāk pazust straujāk, kaut gan telefona zvanus neveicu un internetu lietoju tik pat minimāli. Un ko Jūs domājat- ieejot zelta zivtiņas mājas lapā konstatēju, ka ir pazudis (par to nebrīdinot) tarifs, kur par interneta 1 Mb jāmaksā 1 santīms, tā vietā tiek iekasēta uzreiz dienas maksa- 25 santīmi, kas atļauj lietot internetu kaut visu dienu, nepārsniedzot 30 Mb (bet man tik daudz nevajag), kas autom''atiski ar pirmo ielogošanos tiek atskaitīta no kartes kredīta!!! Tas nozīmē, Ls 7,50 mēnesī (bez telefonsarunām)
Tagad nopietni apsveru domu par mobilā operatora maiņu, jo esmu pilnīgi zaudējis šīs firmas uzticību, kaut gan zz klients biju vairāk nekā 10 gadus. Aicinu visus pārskatīt savus tarifu plānus un, konstatējot šāda veida šmaukšanos, iet projām no šī operatora- zelta zivtiņas!

K

D dbe 02.10.2013

mulkis esi? un kur tad tagad izmantosi internetu pa 0.01Ls/mb? vai ari esi kartejais darbonis kas laiž pīles

M MGT 17.03.2020

Priekš cilvēka, kurš neprot rakstīt latviešu valodā, "mulkis esi" - skaļi vārdi.

S sudz 17.10.2013

Piekrītu!
Nepatīk jaunie tarifi - agrāk izmantoju tarifu brīvais - atjaunojot par 4.95 kartē bija 8 + bonusi un ar to principā pietika vairākiem mēnešiem - atkarībā no biežuma utt. Tagad pat nez - varbūt jāmaina operators.
+ Vēl nezinu vai man tā tikai liekas, bet rādās, ka reizēm tas brīvais tarifs īsti nestrādā - noņem visus 12s minūtē.

P pareizaa 08.01.2014

mja... lasot visas sis sudzibas saprotu ka esat ritigi santimu cakaretaji! ko tad gribeji ka visu laiku kads tev dos kko par brivu??? vai tad pie kada cita operatora tev deva bonusus ja tu papildinaji? varetji jau tad sen capot kkur citur un tur cakaret smadzenes, ko tad tik ilgi sedeji pie zz??? drosi vien tapec ka bija izdevigi jo nahalavu naudu dabuji! pareizi vien darija ka viars nav to bonusu jo zvani tagad tiesam ir letaki un tarifi ari izdevigi. maksaju 2.81 vai 4.00 eiro un runaju + sutu sms cik vien sirds karo. ta ka veiskmi pie cita operatora, laimigu celu, pa vienu cikstoni es domaju ka kompanija pat neskums! es lietoju zz kadus 10gadus, ja kkas nav skaidrs ir japazvana vai jaaiziet un viss tiks izksaidrots, tapec jau nav uzreiz jaraksta ja pats neko nesaprot,

P Pavlovs 18.01.2014

Piekrītu, es arī zaudēju naudu, jo par tarifa izmaiņām netika paziņots. Kopš tarifa maiņas vispār mobilo internetu neizmantoju, jo 25 santīmi pret 3 santīmiem par 3 megabaitiem ir gigantiska atšķirība. It kā O-karte piedāvā 1mb/sant. tarifu, bet slinkums pāriet un neesmu rēķinājis, vai nesanāk dārgāk pēc īsziņu un zvanu pieskaitīšanas. Ļoti žēl un biju stipri aizkaitināts, kad pagājušā gada rudenī notika šī slēptā tarifu maiņa.

M MGT 17.03.2020

Redzu, ka negodīga komercprakse Zelta zivtiņai ir pamata princips. Saskāros ar to pašu. Zelta zivtiņa nebrīdinot nomainīja tarifu plāna noteikumus un sāka atskaitīt naudu no mana konta. Zelta zivtiņu izmantoju otram telefonam, tāpēc ilgu laiku nebiju pamanījis. Pazaudēju tikai dažus eiro - sīkums, bet no Zelta zivtiņas turēšos pa gabalu.