Zelta Zivtiņa - Krāpšana

Vēlos brīdināt visus zelta zivtiņas lietotājus par ļoti nekaunīgu un apzinātu krāpšanu. Kā jūs domājāt, kāpēc zz atjaunošanas nomināli ir lielāki par priekšapmaksas tarifiem? ! Viss ļoti vienkārši – proti, to starpību tele2 vienkārši noņem! Klients diezgan ilgi nesaprot kas notiek, kāpēc atlikums ik mēnesī pazūd... Manā gadījumā tas ilgst jau kādus 2 gadus! Es, protams, katru mēnesi manīju naudiņas zudumu un pat aizgāju pakonsultēties uz tele2. Tur man iestāstīja, ka viss kartībā – man tikai liekas... Nepatīkami, bet ko darīt? ! Samierinājos ar ikmēneša nesaprotamiem zaudējumiem (summas bija zem 1,00 eiro) . Bet pagājušajā mēnesī biju komandējumā ārzemēs. Pirmkārt biju nepatīkami pārsteigta, kad paliku tur bez sakariem, kaut pirms lidojuma papildināju zz par 20,00 eiro. Izrādījās, ka vajadzēja pārstartēt tālruni (neviens ne kur par to nebrīdināja) . Bet tas viss sīkumi! Ārzemēs es iztērēju drusciņ pārī 10,00 eiro... Latvijā lietoju tarifu visi, internetu telefonā praktiski neizmantoju, tikai rētos gadījumos wifi. Kāds bija pārsteigums, kad gandrīz viss atlikums pazuda! Protams, griezos tele2 – konsultante uzvedas diezgan aizdomīgi, neko jēdzīgu pateikt nevarēja, it kā viņai nav pieejamie visi dati par maniem tēriņiem un ieteica zvanīt uz rīgu pa info telefonu 1676. Ok! Piezvanīju, iztērēju 0,13 eiro (es neesmu sīkumaina, vienkārši lai būtu skaidra visa bilde) . Mani sagaidīja jauns pārsteigums – tele2 reklāmas noklausīšanas un operatores atbilde, kā pārskatus par tēriņiem var pasūtīt tikai klātienē tele2 un pie tam par maksu. Nu, protams! Ļoti gudrs gājiens – sūtīt klientu turp atpakaļ, varbūt pārgribēsies zināt kur palika viņa nauda... Nekas, esmu pacietīga – uzrakstīju sūdzību. Citēju tele2 darbinieces atbildi: „labdien, marina! Pēc atgriešanas no …, jūsu numura bilance bija 9.91 eur. Visa bilance bija izmantota dēļ tā, ka katru dienu no numura tiek izmantots internets un par to tiek aprēķināta dienas cena 0.36 eur apmērā. Saprotu, ka neizmantojāt mobilo internetu ar nodomu, jo iztērētais apjoms ir ļoti mazs, bet pati telefona ierīce var savienoties ar internetu un izmantot datu apjomu brīžos, kad telefona ražotājs nosūta programmas uzlabošanas pieprasījumu. Kā arī telefonā var būt ieslēgtas kādas aplikācijas, kuru nodrošināšanai tiek patērēta datu pārraide. Šīs aplikācijas var veidot savienojumu ar internetu savas darbības nodrošināšanai arī tad, ja piekļuve mobilajai datu pārraidei telefona iestatījumos ir izslēgta. Šādas aplikācijas var būt gps navigācija, geo lokācija un līdzīgas. Gps navigācija un geo lokācija patērē datus arī tad, ja pati aplikācija netiek intensīvi izmantota, bet tā ir ieslēgta telefona iestatījumos. Aicinu arī pārbaudīt, lai jūsu telefona iestatījumos būtu izslēgti fona dati, kuri arī var patērēt datus pat tad, kad piekļuve mobilajai datu pārraidei telefona iestatījumos ir izslēgta. ” īsāk sākot – viss kartībā! Priekš tele2 protams viss kartībā! Bet klientiem, kuri nemaz netiek brīdināti par tādiem gājieniem, nedomāju viss! Es uzskatu, kā tele2 apzināti noklusē šo informāciju un tādējādi maldina, krāpj klientus! Kā jau rakstīju, parasti izmantoju wifi un visi aplikāciju atjaunināšanas piedāvājumi ir pārredzami pie katras pieslēgšanas, gps un geo nemaz nav instalēti... Laika prognoze atjauninās tikai pie pieslēgšanas. Es, protams, vēl konsultēšos ar speciālistu, bet tā zelta zivtiņas pasaciņa man liekas mazticamā. Ļoti labs piepelnīšanas veids uz klientu rēķinā vien! Esiet uzmanīgi! Neļaujiet sevi krāpt!

Latviešu tautas 22.11.2016

Это понятно: смартфон обновляет ПО. Но у нас был скандал. А всё потому что также снимали 36 центов. И это несмотря на тоЮ что интернет на простеньком камерофоне был отключён, стёрта даже информация о точке доступа! То есть с мобильника не возможно было не только обновлять ПО, но и просто выходить в интернет!

M Marina_K 22.11.2016

История с продолжением... Сегодня консультант Теле2 написала, что возможно у меня подключен 4G сетевой режим и поэтому телефон использует интернет, а нужно 2G/3G. Я не очень вникала в технические настройки телефона потому, что после его покупки обратилась в центр Теле2 с просьбой всё настроить просто для звонков и наивно думала, что они сделали это добросовестно. Благодаря Google, выяснила, что 4G в телефоне обозначен как GSM/WCDMA/LTE (был установлен по умолчанию) -этот режим ещё и самый энергозатратный! 3G = WCDMA, а 2G = GSM - самый простой для звонков и минимального интернета. Может, кому-нибудь пригодится проверить свои настройки, от "специалистов" трудно добиться понятного объяснения.

Latviešu tautas 22.11.2016

Это отмазка для: никакого отношения переключение режимов сети к тому может или не может пользоваться интернетом не имеет - все они используются и для разговора, и для интернета! Просто режим gsm (его ещё условно считают за 2g) самый низкоскоростной для любого использования - и голосового, и интернета. Просто при использовании его в режиме gprs или edge (скорость где-то до 250 кбит в секунду) интернет страницы будут грузиться очень медленно. Второй ражим wcdma (3g) более высокоскоростной и использование его для интернета более приемлемо - скорость примерно в 2-4 раза выше чем при gprs и edge (до 384 кбит в сек) . Кроме того при использовании надстроек hs (d) pa и hspa+ скорость вообще до 13 мбит/сек - сам мерил летом в рижском районе! При lte скорость составляет уже не сотни килобит в секунду, а десятки и сотни мегабит в секунду, то есть сопоставимы с проводными сетями.
А вот для того чтобы смартфон не выходил самостоятельно в интернет для этого например в смартфоне samsung в настройках - подключение - использование данных с "мобильные сети" надо снять галочку. Тогда работа в интернете возможна будет только через wifi.
Кстати, будучи за границей используйте для связи с родными и друзьями связь через wifi. Например, skype, но он громоздкий, медленный и он имеет одно ограничение - нужно знать ник пользователя. Ну а если у ваших друзей и родных есть компьютер и телефон, подключаемый к интернету через wifi, то советую вам и пусть они установят очень шуструю програмку для звонков viber: для связи достаточно знать номер телефона абонента и чтобы ваш собеседник имел смартфон или компьютер с такой же програмкой! Связь, в том числе и голосовая, и видео будет через интернет! Я так созваниваюсь с роднёй в берлине, лондоне и дерби! Платить будет надо только за интернет, а на западе полно бесплатного, халявного интернета. Да и вы сможете пользоваться домашним или на работе. Да и в риге полно халявного...

Latviešu tautas 22.11.2016

Так что в смартфоне смело ставьте режим "автомат" (GSM/WCDMA/LTE) - смартфон сам решит какой режим выберет. В городе для разговора выберет самый свободный и скоростной - HS(D)PA, а лучше LTE...

Visjautrākais ir tas, ka ir pilnīgi bezjēdzīgi arTele2 strīdēties. Tas, ka telefonam ir manuāli atslēgts mobilais internets un izdzēsti piekļuves punkti viņiem ir tukša skaņa.

A Agnese Balode 29.01.2021

Pilnīgi piekrītu, krāpšana augstākā mērā! Neinformējot klientus par jebkādām izmaiņām, darbojas kā kabatzaglis, pēc laika tikai attopies, ka visu laiku, pa kluso, tev no maciņa izvelk naudu.