www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa Мошеничество?

Zelta Zivtiņa - Мошеничество?

Суть проблемы в том, что пополнив кредит на 10 дней, время на реализацию кредита дали только на время наличия кредита. 10 декабря я пополнил кредит на 70 сантимов. Бонусов было на 10,4 лата. Я переслал родственникам через *120# 10 латов и 90 сантимов. И тут обнаружил что срок действия кредита они мне укоротили а 5 дней. Я им пишу: "Karte papildināta 10.12.13 03:55 uz 0.70 LVL. Kapēc Kredīta termiņš tikai līdz 15,12,2013? Ne 10 dienas, bet tikai 5 dienas? " В ответ: "Labvakar! Papildināšanas nomināla 0.70 Ls apmēra kredīta izmantošanas termiņš ir 10 dienas. Gadījumā, ja kartes kredīts tiek izmantots pilnā apmērā, (kredīta atlikums būs vienāds ar 0.00 Ls), kredīta derīguma termiņš tiek nomainīts uz to dienu, kad kredīts bija izmantots. Ar cieņu, Nora"