Zelta Zivtiņa - Krapsanas

Pasutiju sms bez maksas , naudu novilka , bet pectam bridinajuma sms nav atnakusi , ka pakalpojums beidzies . Meginaju nosutit vairakas sms , bet neviena nesutijas . Nopirku kreditu pa 1 eiro , bet pec piecam dienam , kredits bija izterejies pats no sevis , nelietoju citus pakalpojumus , ka tikai sms bez maksas un nulles tarifu . Termins katru dienu mainas , vakara paskatos , derigs vel nedelu , bet savukart , kad paskatos no rita , kredita deriguma termins jau ir mainijies . ka tas iespejams ? secinu to , ka zelta zivtina loti smaucas un turpmak nevelos vairs izmantot zz dotos pakalpojumus , un velos pec iespejas atrak mainit citu operatoru . jau 10 gadus izmantoju zz pakalpojumus , un lidz eiro iestasanas viss bija kartiba , tiklidz iestajas eiro , ta sakas visas smauksanas .

V