Zelta Zivtiņa - Pazūd kredīts

Pazuda kredīts apmēram 3 lati no priekšapmaksas kartes Zelta Zivtiņa. Ap to laiku, kad pazuda kredīts, biju sarakstījies ar īsziņām (tās ir bezmaksas) gandrīz katru 5-10 minūti. Uzziņu dienests man teica, ka esmu bijis internetā un tādēļ atņēma naudu, nosauca pulksteņlaiku un ka esmu internetā tērējis 3 reizes par 79 santīmiem un 1 reizi ap 84 santīmiem! Man telefonā ir atslēgts internets un, lai to lietotu, tas ir jāieslēdz ar3 darbībām, ko kabatā diez vai telefons pats varētu izdarīt, bet kaut ja tā arī būtu, tad kā tik vienādi 3 reizes iegāju un kaut ko esmu ielādējis uz vienādu summu? Pierādīt jau arī nevar ka neesmu bijis, bet zinu 100% ka tur neesmu gājis, jo mājās ir Wi-Fi ja vajag un tas savukārt arī atsevišķi jāieslēdz. Vienīgi jādod telefons remontā, ja pats ko lādē no interneta kad sagribās. 3 reizes uz remontu un jauns telefons kabatā :)

N

L Linda Dreijere 22.09.2021

sodien papildinaju zz pa 1.50 un pazuda kredits. un jau ne pirmo reizi tada situacija.