www.sudzibas.lv Zara Sudikgi apgerbi

Zara - Sudikgi apgerbi

Nopirku forsu, dargu, kolosalu jaku.Kad es to izmazgaju veljas masinaa tad kautkads paralons kas tur bija ieksa sakrunkajaas nu viss ar jaku ir beigas.

D

O O_0 17.02.2009

Daargaam mantaam wajadziiga liidzweertiiga apkope! halooo

. ....kl 17.02.2009

NU i ZOSS! Gan jau mazgāji 60 grādu temperatūrā :D:D:D:D

J joka 18.02.2009

Zarā pārdod tos pašus mēslus, ko tirgū, tikai vēl cenu pa virsu uzliek:))))))))))

A anna 25.02.2009

ZARA ir no italijas, Italija sis lupatas ir ka bik bok, cubus un teranova lupatas...pirms perk ir japaskatas ko tu perc un pirms mazga kas ir uz birkas

Z zinataja 26.02.2009

Vispar jau Zaras apgerbi ir no spanijas!!!Un piekritu, ja velies, lai apgerbs ilgi kaplotu, tas pareizi jakop, neticu, ka jakas kopsanas birka bija rakstits, ka var mazgak velas masina!!!

E es 26.02.2009

Smiekligi, kurs gan jaku liek mazgaties velasmasina, un pec tam blauj, ka slikta kvalitate, nu ists bernudarzs!!!

Z zinataja 27.02.2009

Gribetu gan redzet kura vieta uz tirgus pardod Zaras drebes, nav skaisti apvainoot uznemumu, ja neziniet par ko vispar runajat!!

F fancy 01.03.2009

:D izmazgāju veļas mašīnā :D:D:D nav jau brīnums, ka iekšā viss sagāja kunkuļos. tā jau ir jebkurai jakai, kurai iekša iestrādāts siltinošs materiāls. labrīt!! :D

J jelena 23.01.2010

Nau4itesj stiratj vewi...esli u vewi estj podple4niki...v mawinku stiraljnuju nikto ne lozit...paralon navernjaka iz podple4nikov...
Ljudi strannie kakieto...neumeew obrawatsja-nepakupaj nahren...

A anna 21.02.2010

vispar jau nav konkreta uznemuma..kinaa suj visu vienaa fabrikaa tik suta uz dazadiem eikaliem kipa pec pasutijumiem..un uzskruvee cenas..pati redzeju ka zinjaas pa tv radiija...takaaaa...visas dsrebes sudigas dargajos veikalos..kipa dargajos..

L Liene Vikmane 18.03.2016

anna ta tas ari ir, parsvara visas drebes naak no viena suppliers, kad interneta paskatas ebay un daudzas citas lapas kur drebes tirgo visas ir vienas un tadas pashas, tikai cenas atskiras!!
kjina sashutas kopa, tad nogadatas uz talakam vietam kur attiecigi taas tiek pielabotas utt!

L Liene Vikmane 18.03.2016

hahaha baiga chiksa noteikti gribeji but, visu algunoteikti notrieci lai nopirktu vienu jaku un pazimetos, haaaloooo kursh tadas drebes tad mazga veljas mashina ko??? zel naudinjas bija kjimiskajai??? pfffff