www.sudzibas.lv Zara Neiesaku pirkt Zara drēbes

Zara - Neiesaku pirkt Zara drēbes

Neiesaku pirkt ZARA drēbes... Tieši pirms Jaunā gada nopirku tur džīnas-baigi iepatikās-25 Ls... bet diemžēl pagāja tikai biki vairāk kā mēnesis ka man tās džīnsas saplīsa..un nevis tā kā pa vīlēm bet uz tukšas vietas:( vienkārši tas audums tiks nekvalitatīvs un plāns ka izbālēja un pārplīsa... bet diemžēl čeks nav palicis:(((( bet galvenais-kad pastāstīju par to draudzenēm izrādījās ka es neesmu viena tāda... arī džīnsas un izjukušie pa vīlēm džemperi.

Ta kā ... esiet uzmanīgi un saglabājiet čekus...

V Vita 17.06.2008

Algas ZARA????:):):):)Paši pārdevēji staigā vienām biksēm cauru gadu...Mēs tik visu izvandam...nabaga locītājas...Tām vispār tiek graši...

L līva 09.07.2008

jakas visos veikalos ir slaidinošie spoguļi!un Zara veikalā ir labas drēbes, vienkārši ir cilvēki, kuri nesaprot, ka drēbes nav mūžigas un ir jāsaudzē!kā arī tas, ka cenas kvalitātei ir atbilstošas un lētas!

E Evita 11.07.2008

Zārā iepērkos jau vairākus gadus, neviena no pirmktajām drēbēm NAV sarāvusies, izjukusi, saplīsusi. Esmu pirkusi gan žaketes, gan svārkus, džemperus utt.. Pieļauju, ka tie vai tās, kuriem kaut kas plīst un šķīst, neko nejēdz no audumiem, jo pietiek jau audumu pataustīt un rokās paburzīt, lai varētu secināt, cik kvalitatīvs viņš ir! Taka vainojiet vien savu neprasmi, nemākulību un nezināšanu. Nevar noliegt, ka Zārā ir žaketes, kuru materiāls nav no labākajiem, bet lielākā daļa no drēbēm, ko tur var iegadāties, ir atbilstoši cenai.

K krista 01.08.2008

man liekas ka zaraa ir isturiigas un stiliihas dreebes vel nesen topirku tur dzinsas un siksnu un dzemperi gan dzemperim nopliisa taada zvaigzniite bet labi izskataaas bet kaadas 2 dzinsas jau zaraa pirktas sapliiisa bet tas jau manas vainas deel bet taa es iesaku citiem pirkt zaaraa dreebes, saplist citiem jo saplees pasi un tad suudzaas bet galvenais ir lai forsi izskataaas uz kermena vienalga kaada cena nu jaa tie kuri nevar atlauties zaaraa dreebes tad piedodiet tas ir smiekliigi

I ieva 07.08.2008

Pirmkārt - vajag laicīgi skatīties, ko pērk, jo vienmēr var gadīties brāķis.
Otrkārt - vajadzētu pirkt sava izmēra bikses, lai viņas "neizšķīstu" !!

A ally 07.08.2008

nu mana ir ZARA ir dazjaada pieredze..ir ljooti labas dreebes, kuras ir daargas..bet nu es esmu sapratusi muuzjseno patiesiibu, ka leetas dreebes pirkt newar..tie dzemperiishi, kas tur muuzjiigi staaw ir vienreizeejaas lietoshanas..taapat es tur jaku nopirku ar skiibi ieshuutu raaveeju..un wienu skjiibi sashuutu topu, kuru aiznesu pie savas shuveejas paarshuut, un winja teica, ka taadu briinumu un taadu braakji redz pirmo reizi:)

K Kristīne 12.08.2008

paga, paga!!! Lūdzu ZARu nerindot vienā līmenī ar MEXX, jo MEXX ir mazliet augstākstākā līmenī, tātad, kvalitāte ir labāka. Man paīk MEXX. Vīriešu MEXX vnk ir superīgas lietiņas un kvalitatīvas. Bet ar zaru ir tā - nopirki modernu lietu, pavalkāji mēnesi, tad liec nost un pērc nākamo, kas nāk modē. Precei un modeļiem nav fundamentāla vērtība.

C chalis 24.08.2008

Nopirku pirms nedēļas zarš bikses un tagad pamanīju ka viena vīle galīgi šķība un kabata nav līdz galam piešūta :(

Domāju nest atpakaļ jo čeks un viss pārējais ir.

Tad nu jautājums vai ir pieredze ar ZARU kad kautko nes atpakaļ lai samainītu???

A Ape 24.08.2008

Zara ir tiešām labas drēbes...bvarbūt tad newajag pirkt akciju laikā un tajaās drēbju kaudzēs, jo tur ir nedaudzi brāķi, bet pārējas dreēbes ir ok..ir atkarīgs, kā arī nēsā..

C chalis 24.08.2008

Kaa tad ir ar to samainiishanu ZARAA ? Negibas aiziet ar savaam tiko nopirktajaam braakja bixeem un saakt baigo traci taisiit, bet ja tur kaa pie normaaliem cilveekiem samainiitu pret normaalaam tad jau tas jaaizmanto.

D dace 10.09.2008

Nevaru saprast vienu.. kapēc algas zarā ir tik mazas ja apgrozījums ir tik liels!!! [slēpt]@

X xxx 10.09.2008

Kopsummā jau tās drēbes tur tiek šūtas pēc pēdējiem trendiem, kas arī viņu padara tik populāru Eiropā, galvenā 'fiška' ir tā, ka viņas izskatās kā dizaineru lupatas, tikai lētāk. Bet pievērsiet uzmanību dažādiem apģērba gabaliem--vienas bikses šūtas Pakistānā, džemperis varbūt Taivānā, par pārējo vispār klusēju...Ir daudz labu mantu, bet tikpat daudz arī nekvalitatīvu un tie, kas visu laiku brēc, ka Zara ir KVALITATE...nu ziniet, mīļie, es strādāju modes dizaina sfērā un ticiet man, tā nav kvalitāte..vai nu jūs esat akli, vai arī neko no tā visa nejēdzat, jo ticēt visam kas rakstīts žurnālos ir vieglāk. Bet tas, ka mētelis tiek nēsāts 4 mēnešus tiešām nav nekāds rādītājs. Ja tās lupatas būtu tik kvalitatīvas, tad viņas ietu līdz pat 10 sezonām (uzmanīgi nēsājot un pareizi kopjot) un vēlāk to jau varētu saukt par 'vintāžu'. Vienīgais ko varu ieteikt--pievērst uzmanību diegiem (vai neizskatās sapuvuši, jo tā gadās ļoti bieži), audumam, it īpaši kokvilnai, vai nelīp klāt visādi putekļi, vīļu savienojuma vietas zem padusēm utt., kā apstrādātas vīles...Good luck!

A anonima 12.09.2008

nu o.k...skaistas jau vinjas ir..tur gan jāpiekrīt...

A anonima 12.09.2008

Pati esmu stradājusi šajā tīklā un zinu jau nu noteikti, jo esmu gan redzējusi, gan arī iegrābusies...nesen pat nopirku ZARA jacinju un pēc vienas mazgāšanas reizes pamanīju, ka rokas piedurknes nav vienāda ne platuma, ne garuma, un vispār uzvilkt vairs nevar, jo reāli šķiba palikusi!!! VAI TAS IR NORMĀLI???

S Sanita 18.09.2008

Tāpat kā visos apģērbu veikalos arī ZARĀ ir jāskatās, ko pērk un kāda ir attiecīgā pirkuma kvalitāte (kkas ieplīsis, ne tā iešūts utt).
Pašai ir ZARA džinsas, nekāda vaina, valkāju diezgan bieži, bet nolietojuma pazīmes nemanu. Tāpat ar citām drēbēm-kalpo ļoti labi un labi arī izskatās.

V vlad 18.09.2008

Идите вы нахуй. Заебали тут сидеть и всё засерать. Будет у вас свой бизнес или магазин сами почувствуете. Магазин ZARA - это нормальный магазин, который копирует вещи знаменитый дизайнеров, соответсвенно с более худшим качеством. Ну бля отдавать за Джинсы 25Ls - это совсем не много. Вы на базаре были (дебилы)? - На Базаре стильные джинсы начиная с 30Ls и + я не думаю, что на базаре качество получше будет. ХОТИТЕ ХОРОШИЕ ВЕЩИ - ЛУЧШЕ ЗАРАБАТЫВАЙТЕ И ХОДИТЕ ПО КРУТЫМ МАГАЗИНАМ. Лично мне ZARA нравится и я там покупаю одежду. Джинсы за 25Ls мне там служат как минимум 6 месяцев.

D dana 18.09.2008

par džinsiem, man ir vairāki zaras džinsi, un nekas vēl nav noticis. nēsāju ilgāk kā gadu.
pārāk plāna materiāla džinsos loģiski radīsies caurums ja vēl veļasmašīnā griezīs uz nebēdu.
ar tiem caurumiem uz tukšas vietas, nu varbūt jāmāk pareizi drēbes mazgāt, un tad burkšķēt?!

A Anastasija 19.09.2008

Es, "Zara" veikalā nopirku pusmēteli, nesen aiznesu to uz ķīmisko tīrītāvu...saņemot mēteli atpakaļ biju šokēta, dekoratīvās siksniņas uz mēteļa ir visas sabojātas. Šādu mēteli nēsāt vairs nav iespējam. Ķīmiskās tīrītavas slēdziens bija tāds, ka uz mēteļa ir nepareizi norādīts tīrīšanas veids. Vainīgs ir veikals...Šonedēļ nesīšu atpakaļ uz Zara veikalu...diez vai ka samainīs prec citu, jo čeks nav palicis (...
Vairs nekad neko nepirkšo šajā veikalā.

Z zanēns 27.09.2008

Vnk jaaskatas ko peerk! :))) ja ir redzams, ka prece bus potenciali plistoša, irstoša - nepērciet. ja daudzmaz orientējas apģērbos, īstenībā diezgan viegli pateikt, kāds kļūs audums pēc laika, un vai diegi nāks/ nenāks ārā. Bet cenas, nu jā, vienkārši kā jau viss Latvijā- totāli vājprātīgi :))))

A Anita 30.09.2008

Katrā veičītī ir savi vājie punkti, ko labu varu teikt par "Zara" ir tas, ka tur ir ļoti smukas, modīgas un KVALITATĪVAS kleitiņas :)