www.sudzibas.lv Zara Neiesaku pirkt Zara drēbes

Zara - Neiesaku pirkt Zara drēbes

Neiesaku pirkt ZARA drēbes... Tieši pirms Jaunā gada nopirku tur džīnas-baigi iepatikās-25 Ls... bet diemžēl pagāja tikai biki vairāk kā mēnesis ka man tās džīnsas saplīsa..un nevis tā kā pa vīlēm bet uz tukšas vietas:( vienkārši tas audums tiks nekvalitatīvs un plāns ka izbālēja un pārplīsa... bet diemžēl čeks nav palicis:(((( bet galvenais-kad pastāstīju par to draudzenēm izrādījās ka es neesmu viena tāda... arī džīnsas un izjukušie pa vīlēm džemperi.

Ta kā ... esiet uzmanīgi un saglabājiet čekus...

N Natalija 29.04.2008

es arī esmu "iegrābusies" veikala zara. nopirku džemperīti, bet pēc 2 mazgāšanas reizēm jau vīles vaļā un pavisam izbalējis.

M Marija 29.04.2008

Es tur nopirku mētelīti pa 25 Ls, kas agrāk maksāja 70 Ls, nekas, diezgan labs pa 25 Ls, bet ne pa 70! :-) Zarā ir dažas lietas labas un dažas nē.

R ruta 29.04.2008

esmu iepirkusies Zara Romā..un secināju, ka turienes veikalā kvalitāte un pat auduma struktūra stipri atšķiras kā Rīgas veikalā identiskiem modeļiem..iespējams, ka eiropas tirgum mēs joprojām esam 3 pasules valsts.:(..cenas -tas, kas pie mums ls, tur euro..

R Reinz 30.04.2008

Pirku dzhinsus Zaraa pirms pusgada~, kalpo godam! Arii paareejaas tur pirktaas dreebes un apavi...Konservatiivs, stiliigs veikals, inteligjentiem cilveekiem, nevis plaanaa galdinja urbeejiem. Un nesuudzieties par uzskruuveetajaam cenaam - taadas Latvijaa ir visos veikalos.

R Rita 04.05.2008

es ZARA pirku pirms 2 gadiem izlaiduma kleitu, ir ļoti skaista, par pieņemamu cenu, un 2vu gadu laikā nav neviena vīle pajukusi, lai arī kleitu velkāju samērā regulāri.

N Natalija 09.05.2008

Rita, neticu, ka izlaiduma kleitu varētu vilkt regulāri. :)))))))) Ikdienā "skaistās" kleitas nevalkā.
Ka tikai pats veikals te nereklamējas??? :)))))))))))

C caca 13.05.2008

resnajaam ciskaam drosvien visas viiles izpliist :D
lupatas Zaraa ir pat ljoti normalas un pienjemamas videjam pircejam!

A anna 13.05.2008

ZARA pirktie dzhemperi peec pirmaas mazgaashanas saveljas un izskataas veci. pie tam irst pa viileem, jo ir nekvalitatiivi sashuuti.

T tasgan 13.05.2008

Tak uzreiz redzama kvalitate..Diegi karajas, izirusas viles utt...Cenas uzskruvetas, bet kvalitate garam!

K kate 15.05.2008

man arī ļoti patīk ZARA, bet tikko arī piedzīvoju vilšanos - ar džinsa biksēm... caurums uz taisnas vietas :(

I Inga 15.05.2008

Secinājums-nepatīk, nepērciet...čīkstēšana un negācija ir latviešu tautas spilgtākās rakstura iezīmes.
Pērc citur!!!
Es iepērkos ZARĀ jau krietni sen, pērku arī drēbes tur savam bērnam, un nesūdzos, kvalitāte pieņemama, atbilstoša cenām :) vajag tikai izvēlēties pareizos izmērus un kopšanu, tad viss būs o.k.
Meitenei, iesaku meklēt džinsus citā veikalā, ja ZARA nav pa prātam ;)

E elīna 17.05.2008

nju parasti piaugušo nodaļlas tā ir, bērnu nav! vsp jau vng kādā veikalā tā var gadīties. . .

E elīna 17.05.2008

un zara ir lētas cenas. . . .

un man patīk zara

D Darbinieks. 26.05.2008

Ja kāds no Jums, cienijamie klienti, ir iegādājies nekvalitatīvu produkciju, tad to var atgriezt 30 dienu laikā, uzrādot čeku.
Nav taisnība tiem, kas saka, ka produkcijas cena atšķirās Vācijā, Īrijā utt...
Cenas ir pilnīgi vienādas un kvalitāte tāda pati...
Tiesa gan vienigā vieta uz pasaules, kur ZARAs produkcija ir par 25 % lētāka ir Spānija, kā nekā Spāņiem pieder šis uzņēmums.

A Agī 06.06.2008

es nopirku zābaciņus ūn saplīsa pa vīlīti un zole izila :D

S Sii 07.06.2008

Man un manai draudzenei bij tas pats. Zaras Dzhinsas izjuka tikai taa! :D Vnk staras notruuka! :D

W W 15.06.2008

Es nesaprotu - kas ir augstas cenas? 25Ls ? 35Ls? Blin tirguu maksaa 15Ls .. tur ir labaak? :D
Laikam raud mazie nepilngadigie, kuriem pieejams ir tikai Terranova un Absolu asortiments un cenas :) Un vai tad tur ir labi?
Nu tad ejiet pirkt uz Diesel, kur ir kvalitaate un cena - abas augstas !!!
Un ja uzskatat, ka dzhinsus var nopirkt par 30Ls .. tad padomaajat, no kaa tas taisiits.

K kristine 15.06.2008

VISAS drēbes, ko pirku ZARĀ saplīsa jau pēc pāris nēsāšanas reizēm. Drēbes smukas, bet kvalitāte sūdīga!!!

K Kice 17.06.2008

Piekrītu, par to kvalitāti.
bet, par veikalu Zara ir jāzin sekojoša lieta, un ar to ir jārēķinās-
kvalitāte tajā būs diezgan zema vai vidēja, taču tikai atbilstoši cenai!!
un vēl-Zarā vienmēr ir jaunākais modes kliedziens, jo noliktavas tiek papildinātas 2 reizes nedēļā ar jaunākajām precēm. tāpēc tās arī tik bieži mainās, un pēc samērā īsa laika iepriexējās nedēļas drēbes, kuras iespējams bijāt noskatījis, lai nopirktu nedēļu vēlāk, vairs nebūs pieejamas..

M Marija 17.06.2008

Zara ir daargs veikals?? Cenas augstas?? Nee nu vispaar :D Zaaraa ir ljoti demokraatiskas cenas, modelji jaunekliigi, stiliigi un arii eleganti. Piekriitu, ka atseviskjas lietas, kaa piemeeram, jeanas, meetelji, apavi, pulkstenji, vakarkleitas jaapeerk daargaakos veikalos.
Zara ir liekama vienaa "katlaa" ar Mango un Mexx veikaliem gan cenu, gan arii stila zinjaa.

Par kvalitaati - cenas veikalaa ir sameeraa zemas, bet visas dreebes, ko esmu jebkad pirkusi ieksh Zara, man ir veel tagad un ljoti labaa staavoklii. Nezinu, kaa ir jaaneesaa dreebes, lai taas peec meenesha sapliistu. Varbuut vajag izveeleeties savu izmeeru..?? ;)