www.sudzibas.lv Zara Dārgas lupatas!

Zara - Dārgas lupatas!

Kas tas par šizofrēnisku veikalu!Sviests!Kautkādas saburzītas lupatas tirgo par drausmīgām naudas summām!Un kurš pērk šitos sūdus!Reiz iekritu un nopirku šortus, izrādās, tos nemaz pēc mazgāšanas nevar izgludināt!Mēslu bode!

V vita 29.08.2008

Nu jaa..es arii nopirku dzhinsus..vinjiem izpliiisa caurums peec pirmaas mazgaashanas..

M m..... 30.08.2008

Cenas man liekas tur salīdzinoši normālas, bet kvalitāte gan nav, diezgan daudz tur esu pirkusies un secinājusi, ka drēbes dažas reizes izmazgā un viņas ir nekādas...

; ;-) 30.08.2008

Nu nezinu.
Nopirku tur svārkus LĒTI un LABA KVALITĀTE!

A Anete 30.08.2008

Pērku tur tikai uz atlaidēm

T toony 30.08.2008

Varbūt vajag palasīt kopšanas norādījumus? Vai pajautāt par kopšanu un tīrīšanu pārdevējai? Es jautāju, man stāsta un drēbes nēsāju ļoti ilgi - jāmazgā pareizā režīmā un pareizā temperatūrā. Un kvalitāte jāmāk pašam atšķirt, jo Zara - tas ir vārds un ne fakts, ka tur viss būs super. Priekš pamuļķākiem cilvēkiem taču arī kaut kas jātirgo.

A Anastasija 22.09.2008

Ne nravjatsja ceni -vali na bazar...v Zare normalnije ves4i dlja srednego klassa ljudej, so srednimi doxodami...ka4estvo xorowee...tak 4to ne nado pzd

S Satiina 30.09.2008

Piekrītu Anastāsijai un Toony! Tas ir kaut kaads marazms - nopirkt preci, nepareizi vinju kopt un tad zheeloties par kkaadaam probleemaam! Tev ir uzmaniibas truukums kkaads? ;D Cik esmu pirkusi apgjerbu, veel joprojaam nav ne mazaako defektu. Iemaacies pareizi kopt savas mantas, mazuliit! ;)

: :))) 11.10.2008

Nepiekrītu!
iepērkos Tur bieži un nav bijušas nekādas problēmas ar drēbem.
Protams, vajag izlasit, ka mazgat un kopt drebes!!

E Evita 01.12.2008

Ir gadījies tur iepirkties. Piekrītu, cenas nav mazās, bet atlaižu laikā esmu nopirkusi pāris svārkus un žaketes, kuras ikdienā nēsāju nu jau 3. gadu noteikti, un, jāsaka godīgi, esmu ļoti apmierināta:))

F fancy 01.03.2009

nepatīk, neiepērcies!

J jūlia 05.08.2009

Tu pati gadījumā neesi sabojāta. normāls veikals normālas cenas.
nu ja tev viņš nepatīk neiepērcies un par cenām runājot tad ej uz tirgu tur gan būs lētāk.

K kaija 13.07.2010

normālas drēbes.
man nav bijušas problēmas.

L lauma 28.12.2010

Es tur ieprkos un man patik.
vaig pareizi koptdrebes.
tur miligas un stiligas drebes ;)
ja neprotat pareizi kopat nevainojas veikalu bet gansavu galvinu ;)

V Vita 23.11.2011

ZARA ļoti zemas kvalitātes veikals.
Līdz kopšanai nemaz netiku, kad jau bija problēmas ar apģērbu.
Lielākā daļa ir no lēta un ļoti nekvalitatīva auduma, tas nozīmē, ka
1. krāso! Palieciet vienkārši zem ūdens parastu zaļu trikotāžas džemperīti pa 10 Ls,
visa izlietne būs zaļā krāsā!
Nopirku dārgu melnu, žaketi ZARA - krāso!
Ar kaut ko tik nekvalitatīvu līdz šim nebiju saskārusies!
Pilnīgi mēsli par neadekvāti augstu cenu!