www.sudzibas.lv Zara Neiesaku pirkt Zara drēbes

Zara - Neiesaku pirkt Zara drēbes

Neiesaku pirkt ZARA drēbes... Tieši pirms Jaunā gada nopirku tur džīnas-baigi iepatikās-25 Ls... bet diemžēl pagāja tikai biki vairāk kā mēnesis ka man tās džīnsas saplīsa..un nevis tā kā pa vīlēm bet uz tukšas vietas:( vienkārši tas audums tiks nekvalitatīvs un plāns ka izbālēja un pārplīsa... bet diemžēl čeks nav palicis:(((( bet galvenais-kad pastāstīju par to draudzenēm izrādījās ka es neesmu viena tāda... arī džīnsas un izjukušie pa vīlēm džemperi.

Ta kā ... esiet uzmanīgi un saglabājiet čekus...

D Diāna 30.09.2008

Zara ir ļoti kvalitatīvas un labas drēbes, esmu apmierināta it īpaši jo kvalitāti!!! Man šķiet varbūt izmērs bija nopircies pa mazu, ka saplīsa...

K Kristīne 01.10.2008

Es ļoti bieži iepērkos labos, dārgos veikalos, bet un Zara mani ļoti apmierina ar savu labo kvalitāti un teicamām cenām, jā piekrītu, ka tur ir dazreiz kaut kas sabojāts, bet tas tik tapēc, ka visādas resnās goves mēģina ielīst 34 džinsu izmērā un saplēš pogas un rāvējslēdzējus!!!Iepērkoties Diesel veikalā ir gadījušies daudz vairāk nepatīkami atgadījumi un cenas tur ir stipri augstakas, tapēc pret Zaru nekā nav :)

L latro 02.10.2008

" Nezinu, kaa ir jaaneesaa dreebes, lai taas peec meenesha sapliistu. Varbuut vajag izveeleeties savu izmeeru..?? ;)" - piekrītu Marijai!!! Ciest nevaru, ka skuķi stīvē virsū 34 izmēra bikses... lai gan var paņemt 36 un normāli izskatīties... a pēc tam žēlojas, ka viss caurs. Jo audums jau nav nekāds brezents!

Nupat nopirku skistu blūzi par 17Ls. Ļoti skaista, visi darbā apbrīno. pagaidām vēl neplīst :)

K Kaspars 12.10.2008

Zara drebes ir atbilstoshi modej !!! Bet vienigi tas ka kwalitate ir suds, vienreiz nopirku bikses pa 35 Ls un pec 4 dienam vinas saka dilt un es ar visu ceku aizgaju uz zaru un teicu lai apmaina !!! Vini bikses pienema un teica lai gaidu 10 dienas ...Pec 10 dienam aizgaju uz zaru un menidzere man pateica ka ta naw vinu vaina un teica ja kk nepatik ej uz expertizi !!! Es protams uz expertizi neaizgaju !!! Bet vienigi tas ka tadas drebes ka zara naw nekur un es turpinu tur iepirkties !! Labs veikals vel ir Pool and beer !!!

D Daniela* 18.10.2008

Esmu Pirkusi Tur džinsus tikai vienreiz . ļoti Patīk džinsu izvēle, bet Tām bija Tāds Audums Ka ar to VIENKĀRŠI vajadzēja rēķināties ka saplīsīs diezgan Ātri un tā tas arī notika.;) Tagad Noskatīju Citas bikses tur[džinsus] audums ir DAUDZ x izturīgāks. Tās džinsas arī drīzumā pirkšu. ZARA veikals man Ļoti patīk..

S sofija 18.10.2008

Nu varbūt nav jāmēģina iestūķēties dzžinsu biksēs kuras neder pēc izmēra? džinsi vispār nav tāds materiāls kas viegli plīst ja nu vienīgi izdilst, kas Jūsu gadījumā jaunkundz nav iespējams, ZARA ir lēts veikaliņš vidusmēra cilvēkiem, tā ka domāju atbilstoša cena atbilstošai kvalitātei, turklāt atšķirībā no tirgus saglabājot čeku ir garantija dabūt naudiņu atpakaļ vai jaunu mantu :)

D D-key 22.10.2008

Ko Tu gribi par 25 Ls.!? Sry, bet ja vēlies normālus džinsus, tad jārēķinās ar 100 ls

K Krista 05.11.2008

Ja ir vienas džinsas, kuras nēsā katru dienu mēneša garumā, tad tiešām var izdilt.
Bet par džinsu cenām neteikšu, ka lētas nav kvalitatīvas. Parastas džinsa bikses, bez nodokļiem var maksāt dažus SANTĪMUS. Tā cena ir tikai par veikala ZARA, MEXX vai MANGO vārdu. Tā kā - ja nenovalkā dien dienā, tad nesaplīsīs ;)

K Krotow 05.11.2008

Nu nez, pašam no turienes ir krekli un jaka un vēl pēc 2 gadiem viss vesels. Varbūt sākumā apzinies savu apkārtmēru. Ja uzspīlē 2 numurus mazākas bikses, nav brīnums ka tās ātri noplīsīs. Un plānās džinsas nav domātas kāpšanai kokā... apmēram tā ;)

L laura 06.11.2008

man nepatik vispar zara ka veikals un vel visi tie uzbazigie pardeveji nepaspej ienak veikala un jau skrien klat ko varam piedavat?tada sajuta ka tirgus vecinjas blakus un katra grib ieraut sava bode lai kko perk!!

Z zane 07.11.2008

Zārā iepērkos jau laiku, tas ir veikals kur vel ir kaut cik kvalitātīvas drēbes, bikses pa 25 ls - uz mēnesi ir normāli!
nestāv klāt Bershkai - nopirku bikses pa 45 ls, nepagāja nedēļa kad bikses IZDILA!
zāra, tiešām, ļoti superīgs veikals!
dārgi? - kā kuram!
un katrs iepērkas kur vēlas!

Z Zzz 07.11.2008

Man arī džemperi saplīsa-bija ar augsto kaklu un tur pa vīlēm arī saplīsa ātri vien...Laikam nez vai vairs pirkšu šeit džemperus...Par citu nevaru spriest. Džinsi kalpoja diezgan ilgi.

K Kate 09.11.2008

Piemērs - es bikses (džinsas) nopirku pirms 2, 5 gadiem un nēsāju vēl šodien! Ir kvalitāte un cenas atbilstošas!

F FAKTS 09.11.2008

VEL SUDZAS KA ALGAS ZEMAS, KA KRIZE-RE KA PERK DARGAS DREBITES:)))

I ieva 09.11.2008

es nopirku bikses vasaras beigās arī par 25 ls un vēl šobriid viņas ir pilniigi kā jaunas.
šejā gadiijuma var vainot vienīgi pašu pircēju, kas iepērkoties neskatās uz apģērba kvalitāti. bet vienmēr jau gribas vainot kādu citu.

A agnese 19.11.2008

Es pārsvarā drēbes iegādājos Zārā, nekad nav bijušas prblēmas. Ir drēbes, kas kalopo ilgāk, citas mazāk ilgi, bet kopumā esmu ļoti apmierināta!
Un, par džinsu biksēm runājot, vienas nēsāju jau vairāk par gadu u tikai tagad krāsa sāk izbalēt un visas vīles veselas! :)

A ally 19.11.2008

kā man riebjās lasīt te daudzas gudrās!tēlo te no sevīm baigi bagātās- ZARA- vidusmēra cilvēkiem utt..nu ko var zīmēties?godīgi sakot, ir jābūt absolūtam idiotam, lai dzinsus pirktu pa ls100. Turklāt tie paši DIESEL ASV maksā apmēram 20 dolāri!
turklāt es pati vienreiz nopirku PEPE dzinsus pa Ls 80, ja nemaldos, tādi mēsli!izdila visās malās un man tiešām NAV viņi pa mazu! drīzāk varēja būt biki mazāki!tā kā beidziet dirst, tirgus upuri!!!

Z zina 19.11.2008

zara veikals ir tads murgs tur tirgo nekvalatitivus apgerbus pa tada, cenam ka vajadzetu paris skaitlisus nonemt beigas

J Jeļena 19.11.2008

Nesen nopirku Zara bikses, pēc 3 uzvilkšanas reizēm baigi izstiepjas! Tagad krīt nost. Bet tas vienīgais gadījums. Līdz šīm tur pērku džemperus, ļoti labas bija, nekādu iebildumu.

Manuprāt, gandrīz jebkurā veikalā var atrast gan labas, gan ne visai drēbes!

M Minkucs 19.11.2008

Cik nu ZARA esmu pirkusi drēbes, viss ļoti labi nēsājas (tpu tpu tpu), nekas nav saplīsis, nav, ko te muldēt! vakaga apskatīties ar abām acīm, kad pērk lupatas! visos veikalos var gadīties brāķi!