www.sudzibas.lv Yesmobile.lv Maldināšana cenu norādīšanā juridiskām personām

AtrisinātaYesmobile.lv - Maldināšana cenu norādīšanā juridiskām personām

Nodarbojas ar klientu maldināšanu cenu ziņā salīdzini.lv, kurpirkt.lv un savā mājas lapā, lai gan telefoniski pasaka ka juridisks personas nav klienti, gribat pirkt pie viņiem kādu preci kā juridiska persona netērējiet laiku, jo patiesā preces vērtība ir norādītā + Juridiskām personām (t.s. pašnodarbinātas personas, Zemnieku Saimniecība, pašvaldības, personu apvienības, nodibinājumi un lietu kopības) tiek piemērota maksa 15% apmērā no preces vērtības par 1. gada garantiju. Bez garantijas preci nepārdod.

Atbilde no Yesmobile.lv Support Pārstāvja atbilde 15.04.2016

PTAC Patērētāju informēšanas un komunikācijas daļas vadītāja Sanita G. paskaidroja, ka produkcijas garantiju termiņu darījumos starp juridiskām personām nenosaka neviens normatīvais akts, bet tikai civiltiesiskās attiecības un līguma nosacījumi starp šīm juridiskajām personām.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.03.2020

Uzņēmuma Yesmobile.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

J

J Jack Wood 14.04.2016