www.sudzibas.lv Xnet Trīsvietīgas un trīsdaļīgas haki /zaļas telts kat. Nr992999969 vietā saņēmu oranžu divdaļīgu divvietīgu telti.

Xnet - Trīsvietīgas un trīsdaļīgas haki /zaļas telts kat. Nr992999969 vietā saņēmu oranžu divdaļīgu divvietīgu telti.

Pirms jāņiem nesaņēmu pasūtīto trīsvietīgo trīsdaļīgo haki krāsas (jūnija kat.) telti-kat. Nr.992999969, bet saņēmu oranžas krāsas (kāda katalogā trīsvietīgām teltīm parādās tikai jūlijā) divdaļīgu divvietīgu telti par vairākkārt zemāku cenu. Piezvanīju pēc jāņiem xnet, kad mani palūdza telti kopā ar pretenzījām aizpildītu atteikuma lapu, kuru ieliku klāt pieliktā konvertē ar jau uzrakstītu xnet adresi, pa pastu bez maksas sūtīt atpakaļ, ko arī izdarīju, lai gan 29.06.2018. Pastā pieprasīja samaksāt 4.10 €. Skatīt čeku nr.0375567. Oranžas krāsas divvietīgo telti aizsūtīju xnet atpakaļ. Par pārējām sūtījuma precēm - matračiem, guļammaisiem sūdzību nebija, vienīgi trūka viens no dāvanā pieliktajiem 3 piepūšamiem dīvāniem spilgti zaļā krāsā. Tā kā 06.07.2018. Bija jāveic pirmais līzinga maksājums, bet attiecīgā prece netika saņemta 10.07.2018. Vairākkārt zvanīju xnet dažādiem operatoriem (vija, herta utt.) pie skaidrības netiku, līdz no preču noliktavas man piezvanīja un pateica, ka man atsūtīta nevis divvietīga, bet trīsvietīga divdaļīga telts, kāda jūnija un jūlija katalogā un pie tam oranžā krāsā vispār nav. Ir tikai oranžas un zaļas divdaļīgās divvietīgas teltis un oranža un haki zaļas trīsdaļīgas trīsvietīgas teltis. Lika atpakaļ sūtīt arī pārējās preces. Tā kā veicu pirmo līzinga maksājumu 23.27 € bestlīzingam, neko atpakaļ nesūtīšu, bet, lūdzu, izsūtīt haki zaļu (var arī oranžu) trīsdaļīgu trīsvietīgu telti, jūnija kat. Nr.992999969, kāds ir arī bestlīzinga maksājumu grafika rēķinā.10.07.2018. Vija milija krakovska-p. K.190338-12962, tel.28621665, kandavā, lielā ielā 27. Dz.2.lv-3120.

Atbilde no Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 10.07.2018

Labdien, kā jau telefona sarunā minēja kolēģes, varam piedāvāt dažādus risinājumus situācijas risināšanai. Rītdienas laikā sazināsimies un izrunāsim Jums vēlamāko piedāvājumu.

Lūdzu, izņemiet savus personas datus no sūdzības, lai nedotu iespēju negantiem cilvēkiem izmantot šo informāciju nelietīgiem nolūkiem. Lai jauks vakars!

Atbilde no Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 11.07.2018

Diemžēl, neizdodas ar Jums sazināties pa telefonu.