www.sudzibas.lv Xnet Slikts serviss

Xnet - Slikts serviss

2 nedēļas iepriekš (4.02.) pasūtīju preci. Speciāli, laicīgi, lai uz 22.02. Varētu uzdāvināt kā dāvanu. Solīja, ka uz 18.02. Noteikti būšot! 15.02. Paziņo, ka būs uz 27.02! Nekur citur vairs laika pasūtīt nav, visur vismaz 10 dienas jāgaida! Pievīla! Bērns bez dāvanas!: (skumji!

18.02.2019

Atbilde no Xnet interneta veikals Pārstāvja atbilde 18.02.2019

Labdien, ļoti atvainojamies par radītajām neērtībām. Diemžēl, paši esam nepatīkami pārsteigti par preces kavēšanos, par ko arī Jūs informējām. Izvēlētā prece patiešām bija karsts piedāvājums un tika ļoti ātri izpirkts, bet jaunais piegādes datums ir pārcēlies. Ja tomēr vēaties gaidīt, lūdzu, dodiet ziņu uz [email protected].

Z Zane Iļjučonoka* 11.12.2019

pievienojos ?mans 1 gadnieks palicis bez dàvanas savā pirmajā dzimšanas dienā. Zvaniju 3 reizes visas solīta ka prece atnākusi noliktavā un izsūtīs. Zvanu 2 dienas pirms dzimšanas dienas,ka needmu sañèmusi ziñu ka prece izsūtīta. Atbilde sagrāva, neesot vël vienas preces. Solīts makā nekrīt?šajā gadījumā- es arī pasūtītu citur- nevajag solīt?bet kur nu vairs, esmu vīlusies vairāk pati- jo bērniñš neko nesañems?