www.v8.lv - Krāpšāna

UZMANĪBU!!! Šim veikalam nav nekādas reālas adreses. Stabu ielā 49 par viņiem neviens nav dzirdējis, pēc juridiskas adreses BARAKS (pārbaudiet google maps)! Tātad nav iespējams saņemt vai atgriezt preci. Uzņēmumā jau sākti likvidācijas vai parādu piedziņas procesi, tāpēc konts tikai LT bankā! https://www.firmas.lv/profile/keksetajs-sia/010351913

R Rihard Borovkov 30.04.2016

Kāpēc tad pirkt preci? Ja es redzu ka veikalam nav konta Swedbankā uzreiz ir redzams ar ko ir darīšAna

T Tong Po 01.05.2016

Lursoftā neredz nekādas problēmas ar konkrēto SIA. Arī VID parādniekos viņi nefigurē. Kaut kāda dumja un bezjēdzīga sūdzība!

G Ginta.Ābele 30.05.2016

V8 ir Kaspara Rozēna uzņēmums? Jēziņ, viņam laikam nekad nebūs gana :(

Uzmanities lūdzu no viņa, jo viņš ir apkrāpis ļoti daudzus cilvēkus caur vertulux.lv

NEMAKSĀJIET PRIEKŠAPMAKSU!!

A Alina Zvezdilina 04.07.2016

Не пугайте людей или вы так конкурентов убираете?
V8 отличный магазин. Заказали у них кинокамеру, внесли предоплату 300 евро, потом увидели ваши жалобы и зря понервничали. Камера пришла сегодня, с гарантией. Очень быстро, нам присылали всю информацию о ней, ссылку на отслеживание пути посылки.
Отличные цены, качество и обслуживание!
Alina Zvezdilina, Andrej Gavrjutin.

J Jrina Leontjeva 06.10.2016

Никто не пугает радуйтесь что вам повезло

J Jrina Leontjeva 06.10.2016

Люди кто пострадал от магазина www.v8lv давайте объеднимся,сегодня написала в полицию заявление.Заказала в этой шарашкиной конторе телефон,счет оплатила и тю тю не денег не телефона.Оказывается эта контора не одного человека обманула

C citizen1 11.10.2016

indeed! v8.lv owner is a fraudster!

M mstiteli1917 12.10.2016

Продолжают своё грязное дело под новой вывеской. f9.lv

A Anzelika1971 21.10.2016

Ирина пишите [slēpt]@inbox.lv,у меня та же история!