www.tallink.lv - Zaadziibas

Mans brauciens ar kruiiza kugi Stoholma-Riiga, beidzaas drausmiigi.Tiku apzagta tiesi no kajiites, zinu ka nau praatiigi atstaat svariigas mantas un dokumentus, bet nebija veeleesanaas ne naudu ne dokumentus neesaat liidzi.Man tika nozagts maks ar naudu un dokumentiem.sajuuta ir taada ka uz kugi nau ne kaartiibas sargi ne iekseejaa policija, jo kad devos uz informaaciju peec paliidziibas, vieniigaa atbilde bij-mees nevaram paliidzeet, bet iebraucot Riigaa mani sagaidiis policija, bet iebraucot riigaa mani nesagaidiija neviens.Gribu ieteikt ik vienam, luudzu neatstaajiet kajiitee ne naudu ne svariigus ppiirus varat palikt bez tiem un neviens no kuga apkalpes jums nepaliidzees.

V

U Urliskais 11.10.2008

manuprāt, tas ir tikai logiski vienmēr un visur svarīgus dokumentus un naudu turēt pie sevis. Tas ir kā likums... Būs mācība.

J just me 03.11.2008

Nu bet kur prāts atstāt dokumentus un maku kajītē?

L Lepi 03.11.2008

Tātad kājītēs ir viegla ieķūšana. Ne kas nav aiz atslēgas.

č čibriks 24.11.2008

Esmu pats vairākas reizes ceļojis ar Tallink prāmjiem, ne vienmēr vakara gaitā esmu bijis tai pašā skaidrākā kondīcijā un tomēr atstājis šādus dokumentus kajītē. Absolūti nekas nav pazudis. Tomēr tas viss ir jāņem līdzi, kad dodies uz Stokholmas centru, tad gan apkalpe nāks iekšā kaut ko tur tīrīt.

P pratigaa 18.01.2009

Nesaprotu, ka var pazust no kajites lietas, es braucu regulari un tapat kajite paliek vertigas mantas, protams, dokumenti un nauda ir pie manis.

W wdiowu 06.04.2009

Mozno li s nimi plavat v Stogo;m

P Pups 07.04.2009

Skaidrs, iekšējie zaģļu mafija darbojas. Apkalpei pie vienas vietas.Ir jau dzirdēts par personala vienaldzību.

G Gatis 12.07.2009

Ja tik interesanti zinat ka cilveks bez maka un dokumentiem skerso zviedrijas robezu un var atnakt apakal uz kugi?kaa peldus?..:)) ne nu protams ari pastaigat pa klaju var..bet cik zinu tur ieksejo kartibu sarga un liek pat karceros..cilvekus taka.. ja reiz dzeruma esi kko kkur atstajis un no rita 100% doma ka ir kajite...bet ta nav.. otrs variants ja vienigi kadi kompanjoni kadi 3lietuviesi bonusa c4 kajite tad gan nebutu brinums.. :D

M Marta 05.04.2010

Tallink personalam ir svariga tikai sava reputacija ne klientu labklajiba vai drosiba... Ir skumji, ka netiek nodrosinata drosiba uz tada taa jau bistama transporta lidzekla kaa kugis. Daudzi no apsargiem ir rupji pat pret cilvekiem, kas nav ne piedzerusies, ne kadi savadak trauce un parkapj noteikumus. Ieteiktu tiesam Tallink vadibai pardomat dazu darbinieku atbilstibu sim darbam.

B brigita 08.06.2010

Vairākas reizes esmu devusiesuz Stokholmu ar prāmjiem - gan "Reginu", kad tas vēl kursēja, gan "Romantiku" un "Festivālu" - VISI braucieni bija ļoti labā atmosfērā, pat teiktu - ļoti pieklājīgs un zinošs, uzmanīgs personāls.
Paldies!
Protams, pašam arī jābūt uzmanīgam, jāizvērtē, ar ko ir darīšana...sadzīve, es domāju, ne personāla vaina te.

D dzorgio 02.08.2010

Nu es ari esu braucis ar Romanticu un teiksu ka ja tur personals ir neteiktu ka ir smaidos tadi ka nogurusi un nikni iskatas, vadibai vajadzetu padomat varbut vini parak noslogo darbiniekus

E ernests 15.08.2010

Oficianti ir alkatīgi rupekļi!Gadijās tā ka paēdām, padzērām divas vīna pudeles, tur kāds saldais, pastarpai kāda uzkoda.Principā normāli, bez pauzēm sēdējām un pasūtijām!Kad otrā pudelīte vīna iztukšuta, pieskrēja oooficantiņš!Savāca tukšo pudeli!ok!glāzē vel ir, rieksi un nedaudz siers ir, sēžam tāpat par neko nedomājot.Jo vakars gaš, priekšā dejas, tākā nekur steigties!Un tagad atkal pienāk taspats ooooficantiņš!Vēlaties kautko?Vel nepaspējam teikt ka vēlamies rēķinu, šis jau ņirdzīgā tonī-Kas i padaargu?Nesanāk!!Pirmāmkārtām-mes ar tevi cūkas neesam kopā ganijuši, un vecākus cilvēkus min., par6 gadiem tākā nevajadzētu uzskatīt par knēveļiem.Ja nevarat ar laipnībām izcelties, un pasažieri ir kā govis kuras slaukt, tad te nu nav tā īstā vieta strādāšanai!

M MrK 23.12.2010

Nu te ir atkal cilveka nezinashana braucot celojuma!!!

Pirmkart ja perk kajite vietu nav ko brinities ja kas pazud, -tas i viens.
Otrs ir pavisam vnk, , ko ari saka pa kuga translaciju, visas vertigas mantas var atstat pramja informacijas centra, visu zem paraksta. Taa kaa nav ko bolit acis jaunkundzit, bet vajag pirms brauksanas mazliet veltit laiku, informacijas apgusanai!

E Evija 14.03.2012

Muljkibas! Personals zinoshs un laipns, ne jau nu no personala kads bus zadzis, busiet atstajusi valja durvis un tagad kads vainigs! Gadas jau ari praktikanti, kas uzvedas rupji, bet kaut kur jau tie musu studenti prakse jasuta!!!
Bet visadi citadi personals ir laipns, atsaucigs un pretimnakosh, ne jau velti ir tik stinga uznemshana un regularas apmacibas, ka ari uz kugja ir security guard un karceri!!!

T Tallink123 10.10.2016

Bet kā tas var būt ka apzog kajīti ja ''atslēga'' ir tikai tev un taviem draugiem kas dzīvo ar tevi vienā kajītē?? Kaut kā baigi dīvaini. Katrā stāvā, kur ir istabas ir novērošanas kameras. Uz katra stūra. Ka tik neesi pati kaut kur nobāzusi savas mantas vai arī atstājusi vaļā durvis, jo tā navar būt.Tu vienkārši gribi nomelnot Tallink. Uz kuģa strādā ļoti atsaucīgs parsonāls kurš vienmēr palīdz. Pati esi vien vainīga.