www.sudzibas.lv SS.COM SS.LV Dzēš sludinājumus

www.ss.lv - SS.LV Dzēš sludinājumus

Jauns sludinājumu portāls.

Sakarā ar to, ka ss.lv ir sākuši pieprasīt mums visiem:
* reģistrēties,
** maksāt reģistrācijas maksu,
*** maksāt par sludinājuma ievietošanu,
**** maksāt par vairāku bilžu pievienošanu vienam sludinājumam,
***** apgrūtina iespēju sazināties ar sludinājuma autoru caur e-pastu,
****** bez brīdinājuma un iemesla izdzēš par maksu ievietoto sludinājumu, naudu neatgriežot.

Līdz ar augstāk minētajiem iemesliem mēs, vs.lv, esam nolēmuši izveidot sludinājuma portālu, kurš ir:
* bezmaksas,
** kurā nav ierobežots sludinājumu daudzums, variet kaut 200 sludinājumus dienā ievietot,
*** kurā nav jāreģistrējās, lai ievietotu sludinājumu,
**** kurā var bezmaksas sludinājumam pievienot 15 bildes,
***** kurā var pārdot bez maksas un bez ierobežojumiem,
****** kurā netiek dzēsti Jūsu sludinājumi pirmstermiņā un bez nopietna iemesla,
******* kurā vienmēr būs gaidīti Jūsu sludinājumi.

Ja Jums šī ziņa ir saistoša, tad veidosim šo sludinājuma projektu kopīgiem spēkiem.
Un uzspiedīsim "LIKE" - "SHARE" un, protams, apziņosim draugus/radus/paziņas - visus, kuri lieto datoru un vēlas pirkt, pārdot vai mainīt.

Būsim priecīgi par Jūsu ievietotajiem sludinājumiem un atbalstu mēdijos.
Tikai pateicoties Jums, šis portāls varēs augt un būt pieejams visiem un vienmēr.

B besiga22 27.02.2014

Un ka tad jūs cīnīsities ar tiem kas liek kreisos sludinajumus?!

K kethen 28.02.2014

Vajag vel pievienot sadaļu atdodu.

L Latvija2013 28.02.2014

ss.lv sāk krāpties ar maksu! Kad lieku reklāmu man parādās viena maksa un kad jāsāk maksāt tad summa sasniedz rekordu! Rakstiju viņiem bet viņi neuzskata par vajadzīgu atbildēt!

L Lepnā Lavīze 28.02.2014

Manējais bija apmaksāts uz mēnesi, bet jau pēc divām nedēļām šie atsūta vēstuli, ka derīguma termiņš beidzas un jāpagarina, protams, par maksu. Un vēl viņi ziņo VIDam par tiem, kas sludinājumus liek biežāk.

A aldisa066 07.03.2014

Boikoteet jau var. Bet vai ir alternatiiva?

Inženieris 07.03.2014

Arkarīgs no tā kas vajadzīgs? Jēgas izmantot ss.lv pēdējā laikā vispār nesaskatu, tarifi neadekvāti - atdeve tuvu 0!
Priekš pārdošanas vispār atteicos no šī portāla reklāmas, pēc apmaksāta sludinājuma reāli pa mēnesi piezvana kādi pāris cilvēki, kuri ss.lv meklē brīnumus un par velti!
Publika ...???
Sliktākā gadījumā sludinājums pēc pāris dienām tiek nepamatoti dzēst, sakarā ar mistiskiem pārkāpumiem.
ss.lv apgrozās tikai 'santīmpis...".

L LvListe 07.06.2015

Cits sludinājumu portāls | www.LvListe.lv

D Dzintra58 22.06.2015

Man tāpat bija, arī ieliku sludinājumu uz mēnesi, bet pēc 2 ned.jau e-pastā ziņa ka sludinājuma laiks beidzies, un tas jau atkārtojas itin bieži :(
Kaut nelielu, bet izkrāpj naudu, murgs ar visu, kam vēl uzticēties mūsdienās ? Pats sev vairs nevar ticēt ;) Arī tas, ka par katru sludinājumu jau privātpersonai prasa maksāt- JO esot krāpniecība...Bet, , viņi, , taču paši tie krāpnieki

L LvListe 25.06.2015

Tieši tāpēc pamēģiniet www.LvListe.lv! Mēs piedāvājam Citu attieksmi!

D danu 05.04.2016

Nepamtaoti izdzēsti vairāk nekā 120 maksas sludinājumi, nauda netika atgriezta, nekādi paskaidrojumi, tikai rakstīti emaili - nekādas atbildes no administrācijas. Super serviss, naudu savāc , bet sludinajumus izdzēš un bloķē kontu bez paskaidrojumiem !

Friedrich Hebbel 30.04.2016

SS.LV удалил более 30 объявлений на сумму более 70 евро
БЕСПРЕДЕЛ !
нет слов....

1 111 26.05.2016

Тоже удалили кучу платных обьявлений.
Причину пишут общей формулировкой.
одним словом.

A Andris Voinilovics 05.06.2016

kaa arii par katra sadala pienakas bezmaksas sludinaajums,protams kad liec bezmaksas paraadas ka juus varat tikai ievietot maksas

J Jānis 05.06.2016

Kur ir tas vs.lv? muldonēn?

P Pauls Simanovics 05.06.2016

Nav vēl pabeigts. Tādas mājaslapas neuztaisa pa vienu/divām dienām.

P Pauls Simanovics 05.06.2016

Oi. Piedod! Nepamanīju, ka šis ieraksts ir jau gandrīz 3 gadus vecs! Ņemu savus vārdus atpakaļ.

S Sintija Beļaka 06.06.2016

Kur tad ir tas vs.lv???