www.sudzibas.lv SS.COM Sludinajumu ievietošana

www.ss.lv - Sludinajumu ievietošana

Uzmanību !
Tie kas izmanto mājaslapu ss.lv Tad tur ir nepatīkamas izmaiņas ! Sludinajumu ievietot vairs nav tik vienkarsi.Lai ievietotu sludinajumu Jums pienaksies iet cauri sarežgītai registracijai kur būs iesaistīts gan Jūsu tel numurs no kura būs jāsūta paaugstinatas maksas īsziņa autorizēšanai gan e-pasts un pats intresantakais kad esi izbūries tam visam cauri ,Tev priekšā izlec lapa kur par ievietošanu pieprasa samksu !
Tāpēc Es izvēlējos citu sludinājuma mājaslapu !

Norby 20.01.2014

Pilnigi piekritu viniem galigi jumts nobruka. Nesen biju ss.lv gribeju paskatit portukus, un ko es ieraudziju?! Knapi 900 sludinajumi. Nevareju saprats kas par lietu kamer nemeginaju ievietot savejo sludinajumu ka gribu nopirkt pats. Un tik nospied ievietot sludinajumu uzreiz izmet uz ekranu kur saka ka vajag registreties, nu labi domaju ka nav tik sarezgiti nospiedu registresana un tur no mani uzreiz izspied naudu par kaut kadu sms kura it ka ir loti svariga registersanai. Lai vini ej [slēpt]@#st! Man liekas naudas nav un vel pie tam butu loti stulbi maksat par sludianjumu kas vissdrizak beigsies ar to ka mans sludinajums tur bus divas nedelas un neviens ta ari neatbildis. Tagad nav citas izejas ka tikai lietot reklama.lv un zip.lv

L Lepnā Lavīze 21.01.2014

ss.lv tagad prasa personas datus, un, starp citu, aktīvi sadarbojas ar VID: nodod ziņas par pārdevējiem un pakalpojumu sniedzējiem. Ir precīza informācija. Ja kaut ko piedāvājat - gaidiet zvanu vai ierakstītu vēstuli.

M marsietis 22.01.2014

ss.lv ir nekauņu kantoris, ko vispār vajadzētu ignorēt. Nepietiek ar to, ka nopludina informāciju VIDam, tak vēl uzlikuši maksu par reģistrāciju, lai gan viņu sludinājumi ir zemē nomesti. Neviens tik un tā neatbild.

Inženieris 24.01.2014

Šiem kauna nekad nav bijis un nebūs, no visa grib tikai maksimāli izspiest naudu.
Nepietiek ka pelna ar reklāmu, bet arī no pircējiem grib nopelnīt, jo pirkšanas sadaļa tikai par maksu.
Tagad arī vēl ta stulbā reģistrācija, ka arī tad tu nevari būt drošs par savu sludinājumu, jo viņu noteikumi ir neizdibināmi un mainās katru dienu.
Viņi prot jebkurā sludinājumā saskatīt komerciju un to bez iebildumiem izdzēst, kaut arī pilns ss.lv ar līdzīgiem sludinājumiem!

Ko var spriest pēc uzņēmuma, kuram pat tālruņa numurs nav norādīts?
Vienīga saziņa caur e-pastu.

"Internet" SIA
Reģ.nr.40003411866

Adrese korespondencei:
Vasaras iela 7-25, Rīga, LV-1048

Viņiem nerūp klienti, bet tikai viņu nauda - ss.lv naudas slaukšanas aparāts, kamēr būs tādi, kas viņus baros, tikmēr viss būs pa vecam.

Ir arī citi reklāmas portāli, kas drīzumā varētu sastādīt šiem konkurenci.

G gunch 17.06.2015

Nu tak šādām reģistrācijām jābūt pa rokai nevis personīgajam epastam bet īpašai mēstulei aka epasta adrese, kuru uztur tamlīdzīgiem gadījumiem, kur prasa reģistrācijas un problēmu nebūs. Neviens jau neliek rakstīt pases datus un dzīves vietu, kur dzīvo...

M mehatrons 03.07.2015

Dzērienu fabrika Valmierā, Rīgas iela 31.
Attieksme pretīga. Strādā 13 stundas dienā (vairāk teikt-nīksti 13 h dienā). Koleģialitāte nekāda. Kad ir pašiem jāsastāda grafiks, tad bez jautāšanas tevi ieliek strādāt tajā dienā, kad pārējie netiek, nemaz nejautājot, vai Tu pats tiec. Visu laiku notiek intrigu vērpšana, bet ne starp kolēģiem, bet gan ar priekšniecību, un tā lēkā līdzi stabulei, jo redziet, ir taču patīkami, ka kāds ir pielipis klāt kā dēle un ziepē pamatīgi, lai gūtu savu labumu. Stāstot lietas, kuras pats pirmo reizi dzirdi.Bet tā persona, kas to visu stāsta priekšniekiem, pati mums stāsta ka viens no priekšniekiem krāpj savu sievu.
Turpinājumā par algas lapiņām. Mēnesī sanāk stipri vairāk stundas nostrādāts, ne kā ierakstīts algas lapiņā. Solīja bonusus, nelielus pielikumus pie algas-nekā tamlīdzīga. Beigu beigās pat nesaņem pusi no minimālās. Un ja pats nepasaki, ka esi strādājis sarkanajā datumā (tad stundu likme dubultojas), tad arī tev neviens to neatgādinās un ieliks parasto stundu likmi.
Sākums jau par visiem uzņēmumiem ir labs, kad tevi apbur un ievilina tajā visā iekšā.
Izlēmu pamēģināt šo laimes spēli, jo nevarēju atrast sūdzības par šo iestādi. Nu lūk, tomēr tādas ir.
Tad, kad tevi apmāca esošie pārdevēji, tad tas notiek apmēram tā- tas ir tas, to dara šita...ā, nu ja nu Tu jau to redzēji, gan jau mācēsi. Un pirmajās dienās, kad paliec strādāt viens pats, tad kad vajag pazvanīt, jo dažas lietas tev nav parādītas, tad neviens tev neceļ, visiem brīvdienas, lai gan sākumā saka, ka droši var zvanīt.
Tāda nu lūk ir mana pieredze, bet nu esam visi dažādi, kāds to var pieņemt, kāds nē.

V Vadim Plisko 14.01.2016

Пользуйтесь другим порталом Takari.eu например, все бесплатно и можно добавлять много фоток(тоже бесплатно), платно только сервисы для привлечения внимания к обьявлению.