www.sudzibas.lv SS.COM Re: SS.LV - ziņojums - Piezīmjdatori un portatīvie

www.ss.lv - Re: SS.LV - ziņojums - Piezīmjdatori un portatīvie

ss.lv krapnieku banda! tiesā iz..cakaresu vinus! nopienti! man te k-ko "pisīs" prātu ar 4.9 panta neivērošanu! tika apmaksāti 7 sludinājumi par 0.95 ls vērtībā, visus paņēma izdzēsa k-āds kornpēts krieva admins! pizdets, [slēpt]@zīšu tevi, vecīt! saturās ss.lv.. mau*kas! (tu tur vari ip lugties/nelugties, man pie d*irsas, fakinātais urods! korumpētībā valda ss.lv, izpisīšu, nēģrus tādus

R

P Paciente75 23.11.2013

Fui, kāda valoda!

A AK79 23.11.2013

Ko citu var teikt, ja samaksaa par pakalpojumu, tachu pakalpojumu nesanjem (sludinaajums tiek dzeests bez jebkaada pamata un nauda veejaa)?
AK79

G gunch 17.06.2015

Nu nezinu, man konkrēti pret tiem pisnesmeņiem, kas ar savu šrotu bodīti pelna, cauru dienu liekot sludinājumus, nav nekāda lielā cieņa (auto detaļu tirgotāji un vabūt vēl dažas sadaļas neskaitās, jo tās ir specifiskas lietas).

Bet lūk, tieši šie piezīmjdatoru kaktu bodes vai privātie pārdevēji aka pārpircēji jeb spekulanti, kas no līdzīgiem sludinājumiem nopērk 'pa lēto', kaut ko 'uzlabo' vai vienkārši tāpat (jo malacis nopircis zem tirgus zenas) ieliek sludinājumu par to pašu preci, bet jau ar savu uzcenojumu.