www.sudzibas.lv SS.COM Netiek apmaksāts sludinajums ievietots ss.lv mājas lapā

www.ss.lv - Netiek apmaksāts sludinajums ievietots ss.lv mājas lapā

Ievietojot vairākas reizes darba sludinajuma vakanci interneta portālā www.ss.lv, par katru rezi tiek samaksāta pakaplojuma maksa, kas neizskaidrojamu apstākļu dēļ mainās katrā pieprasītajā izpildes solī, no 0, 49Ls līdz 3.00Ls, tiek atsūts sms, ka pakalpojums ir apmaksāts- sludinājuma Nr. un parole tiek atsūtīta, bet sludinājums neparādās darba meklētājiem. Sadaļā mani sludinājumi- maksājumi, neskatoties, ka sludinājums ir apmaksāts, uzrāda, ka pakalpojums nav apmaksāts, bet mobīlo sakaru operators, jau ir iekasējis samaksu. 20 min laika uz e-pastu atnāk e-pasts no ss.lv, ka jūs neesat apmaksajis pakalpojumu, sūtiet vēlreiz sms, par ko atkal ir jāmaksā, bet situācija nemainās, sludinājums netiek ievietots. Rakstot jautājumus ss.lv redaktoram, lai varētu noskaidrot problēmu un rast risinājumu, ss.lv administrācija uz jautājumiem atbildi nesniedz.

K

H Haralds 29.10.2011

Vai Juus neziniet kur Juus dziivojiet?tas ar sludinaajumiem ir
siikums.Seit notiek lietas daudz interesantaakas.Kameer tam nepieveers
uzmaniibu var dziivot

G Gusts 29.10.2011

SS.LV ?????????
tā ir sevišķa banda !!
un pamēģini tikai pasūdzēties vai tamlīdzīgi būt sašutis un savu sašutumu izteikt redaktoram, ar kuru nekad nav iespējams sazināties pa telefonu
tad var sagaidīt, ka tevi vispār bloķēs un vispār šim saitam vairs nepiekļūsi
viņi uzskata sevi par valdniekiem
negribi- nelieto
bet, ja lieto, tad turi muti un viņi ar tevi dara ko un kā grib
taisnību tur neatrast nekad
apmaksā sludinājumu uz 2 nedēļām, paiet 3 dienas un vispār gandrīz visi ir izsviesti no attiecīgās sadaļas arī citiem cilvēkiem
nu ko, liec atkal no jauna un maksā no jauna un ceri, ka tas neatkārtosies
un atbildes no "redaktora" ir tik bezkaunīgas, ka, ja stāvētu priekšā, tad no lielākās pat miermīlīgās daļas, kas dabūjuši ciest dabūtu pa mūli

T Tudalinsh 30.10.2011

Piekritu, SS ir parveties par naudas kasēju.Un stulbu portalu.

E Es 19.12.2011

Ir citas BEZMAKSAS alternativas, piemēram - www.pardots.lv

Mario 28.02.2012

I am owner of company what deals as well with Real estate in Riga and I pay every day more of 40LS to Google for banners in all websites which uses ADS system.
SS.lv have bloked my Google advertisment only because want to get money directly from me and not from Google that is not paying so much!
Question is why ss.lv allowed banner of Google and after blocked client only because want to get money directly from client?
Only because I am in Latvia and for this reason I must accept any decision of this shit portal ss.lv?
Or other client jealous that my advertisment have so big success and visibility, called to ss.lv and asked to block my Google ADS?
If it is so, than it is more bad action of ss.lv!
SS.LV do not respect a client and want only get money with shit rules!
As I know, in Latvia internet have no rules but this is really too much!
I already speak with my manager of Google and they already started some actions for ss.lv to block ss.lv how user of ADS!

------------------------------------------------------------------------------------

Man pieder uzņēmums, kas nodarbojas ar nekustamo īpašumu Rīgā un es ik dienas maksāju vairāk kā 40Ls Google par baneriem visās mājas lapās, kas izmanto ADS sistēmu.
SS.lv nobloķēja manu Google reklāmu tikai tā dēļ, ka vēlas iegūt naudu pa tiešo no manis, nevis no Google, kas nemaksā tik daudz!
Jautājums ir šāds – kāpēc SS.LV ielika baneri no Google un pēc tam nobloķēja klientu, tikai tādēļ, ka vēlas iegūt naudu pa tiešo no klienta?
Tikai tādēļ, ka dzīvoju Lartvijā, man ir jāpieņem jebkurš lēmums, ko nosaka sūda SS.LV portāls?
Vai arī citi klienti ir skaudīgi, ka mana reklāma izvirzās pirmajās vietās un ir redzama biežāk, tādējādi, pieprasot ss.lv, lai nobloķē manu Google ADS?
Ja tas tiešām tā ir – tad ss.lv rīkojas tiešām pretīgi.!
Nerespektē klientu un vēlas iegūt naudu ar cūcīgiem noteikumiem.
Es zinu, ka Latvijā interneta izmantošanā nav nekādu noteikumu, taču šis ir par traku!

L Latvietee 19.10.2012

perfekti aprakstīta arī mana situācija vārds vārdā, tieši tā, sākās no 0.97 Ls līdz pat 3 Ls un kad samaksā, atnāk paziņojums par to, ka ir samaksāts, bet portālā uzrāda, ka nekas nav iesniegts,
tevi ieliek melnajā sarakstā it kā, bet tajā pašā laikā nekas nav ticis pārkāpts, toties viņi paziņo, ka tādā gadījumā traucēt operātoru neesot jēgas, tātad esi un paliec par muļķi par aitu, kuru var slaukt

atgrieziet man naudu SS.LV

jūs slaucat no tautas naudu ārā krāpšana lielos apmēros ir 177.3 KLP, lielos apmēros un atkārtotība, par cik tas notiek katru dienu un paskaidrojumus jūs nesniedzat
derētu lietotājiem apvienoties un iesniegt jūs tiesā !!!

par cik nevēlaties regulēt šos jautājumus un uzskatāt, ka mēs jums esam ko parādā

bet sazināties ar viņiem var gan, ja labi papēta tālāk

Juridiskais nosaukums Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INTERNET"
Juridiskā adrese Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 25, LV-1010
Dibināts 25.09.1998 (u.c. vēsturiskā un aktuālā informācija)*

Tālrunis 67333317
Interneta adrese www.internet.lv

I Imants 13.01.2013

Ja kads izdomas versties tiesa ar kolektivo isku, es busu tikaj par! mani kontakti 22828640 Imants

M Medus 17.05.2013

jā, Imant, tā arī darīsim, tūlīt Jums zvanīšu un ir vēl jau cilvēki, kurus pievienot, te ir aktīvi jāpiestrādā, ir arī ierakstītas sarunas ar viņiem, jāvāc maksimāli daudz pierādījumu un kolektīvi tas arī ir jādara
tas vairs nav normāli nekādā veidā
Rietumos šitādu bandu jau sen būtu apstādinājuši

S saullekts 20.11.2015

Labdien!
Lūgums ss.lv administracijai izskatit vai laut ievietot sludinajumus, kas aicina meitenes dejot deju klubos.