www.sudzibas.lv www.nordenHealth.com tieviešanas instrūkcija

www.nordenHealth.com - tieviešanas instrūkcija

Parakstoties instrukcijas notievēšanai saņemšanai nedomāju ka būs iespēja mirt no plaušu karsoņa. Jo diētas galvenā sastāvdaļa ir ledaina duša vai ledaina vanna kurā peld ludus gabaliņi (pie kam vannas man vispār nav).Instrukcija esot izstrādāta īpaši man. Vēl ir jāēd tuncis kuru neēdu. Tas tiešām maksa nepilni septiņi lati, bet es tos varētu iztērēt tā lai neradītu sev problēmas.

Nandia 28.08.2013

Īsti, profesionāli dietologi, kuri tik tiešām vēlas jums palīdzēt būtībā neieteiks un nespīdzinās jūs ar drastiskām diētām. Iesākumā liek sastādīt tādu kā atskaites plānu par katru kumosu, ko nedēļas laikā esat lietojuši un kādas ir bijušas jūsu aktivitātes. Pēc tam ļoti labs ārsts jums liks arī nodot asinsanalīzes un vēl iziet visādas pārbaudes, lai būtu zināms, ka svaru neietekmē kāda slimība utt.
Attiecīgi, izvērtejot visus faktorus, arī jūsu untumus (piemēram, ja jums negaršo tas un tas, tad ar spiezšanu nebāž) iesaka ierobežot tāda vai tāda produkta daudzumu. Bet nevis liedz uzreiz pilnībā. Un arī uz savu diētu uzreiz nesēdina. Iesākumā pamazām jūs pieradina ēst mazākās porcijās un labāku partiku, jo organismam ir tieksme salikt visu krājumos, ja mēs badojamies, kā arī ja pēkšņi atsakamies no sev mīļa produkta uzreiz un pilnībā - organisms stresso un velk visu uz taukiem. Diētai ir jābūt kā jaunam dzīves veidam un uz to ir jāiet pamazām ar mēru un aktivitātēm.

S Samantha 26.10.2013

Domāju, ka programma visiem tiek vienāda nosūtīta, neatkarīgi no norādītajiem rezultātiem.
Man svars ir normas robežās - 55kg. Uzsākot testu parādīja, ka vīriešu acīs es būtu pievilcīga ar 54 kg, tātad viens kg. Bet tas jau nekas - piedāvā man tik un tā tālāk pildīt un tad izstrādāt plānu tievēšanai! :D

Tā ir krāpniecība, neuzķeraties! Komentāros lasīju, ka tur izmanto olu diētu, ko varot Google atrast.

Neiesaku svaru strauji zaudēt - ne vairāk kā 2 kg mēn., citādi rezultātā svars būs atpakaļ vēl ātrāk kā zaudēts, ja vien neturpināsiet sevi mocīt, turklāt strauja svara zaudēšana ir kaitīga veselībai. Cilvēki, domājiet ar prātu! :) Vairāk kustēties, mazāk ēst!

A anete33 06.01.2014

Man tika izveidots indiviuāls, pielāgots plāns. Pēc plāna izstrādes konsultējos ar viņu dietalogu izmantojot epastu, un vienreiz piezvanīju, jo bija neskaidra 3. diena. Visu sakarīgi izskaidroja.
Protams, ja grib notievēt, nāksies nedaudz iespringt! Es zinu kas ir olu diēta, un šeit tā noteikti netiek pielietota (MANĀ plānā tādas nebija)
Iesaku!

A ami18 05.02.2014

NEUZĶERATIES!!!Aizpildīju testu, ka esmu 31gadīga, 169cm, sveru 55kg.Reāli man būtu jābūt citā saulē.Atnāca atbilde, ka man jānomet 6kg.Neatbildēju, nemaksāju, nereģistrējos.NORDEANHEALTH sāka man e-pastus sūtīt, kur pazudi, tev bija potenciāls, tagad jau tev būtu salidojums, ar līdzīgām meitenēm.Man tad rodas jautājumi-Kāds salidojums?!?Tagad kapos vietu izmaksā šī kompānija?Tad jau zemē jāgulda kauli un kleita, varbūt viņi foto gribētu?Ārstiem nav nekas sakāms par šo diētu?Kāpēc mediji to reklamē, pirms nav pārbaudījuši?!?Sargājiet savu veselību un naudu!

S santa_safranova 08.05.2014

Varu teikt tikai to labāko par šo diētu! Ar mani strādāja īsts cilvēks, varēju uzdot jautājumus un uz tiem tika atbildēts dienas laikā.
Zin, -ir lētāk, nekā iet pie dieatloga, kas maksā ap 60 eur!

D daigucis 10.05.2016

Diētas plāns,dzīvot badā 7 dienas.
1.diena.Brokastīs 1-2 krūzes zaļā tēja. Pirms pusdienām 1 gl. ūdens. Pusdienās 150-200 gr vārītu kartupeļu. Vakariņās 150-200 vārītu kartupeļu. Pirms gulēt iešanas 0,5 l. kefīrs.
2.diena. No rīta ledus auksta duša 3-5 min. Pēc dušas 2 gl. ūdens. Brokastis 1-2 krūzes zaļā tēja 1 ābols. Pusdienas . 1 gl. ūdens un 2 apelsīni. Pulkst. 16:00 launags. 2 āboli 1 gl. ūdens. Vakariņas neēd. Pirms gulētiešanas 0,5 l kefīrs.
3.diena. Brokastis. 1-2 krūzes zaļā tēja. Pusdienas. 300-400 gr. vājpiena biezpiens. Pirms gulētiešanas 0,5 l kefīrs.
4.diena. Ledus auksta duša 3-5 min. Brokastis. Glāze piena. Pusdienas. Sautēta zivs. Pēc pusdienām 5 km. pastaiga, jānoiet 1 stundas laikā!!!!?????. Pirms gulētiešanas 0,5 l kefīrs.
5. diena. Brokastis glāze apelsīnu sulas 70 gr. melnās šokolādes. Pusdienas. Salāti pēc izvēles. Launagā sauja indijas riekstu. Vakariņās Liesa gaļa vai pupas. Pirms miega paturēt ledus paku pie kakla aizmugurējās daļas 25 minūtes!!!!!!!!!!!??????
6.diena. Ledus auksta duša 3-5 minūtes. Brokastis. krūze zaļās tējas. 2 vārītas olas. Pusdienas liesa vistas gaļa vai pupas. Launagā 10 mandeles. Vakariņās. 2 tomāti un 200 gr vistas gaļas vai pupas.
7.diena. Brokastis 1 vārīta vistas fileja vai 2 bundžas pupu. Pusdienas 200-300 gr.biezpiena. Vakariņās. 10 mandeles. Pusstundu pirms miega 3 minūšu ledus auksta duša.!!!!!?????
Tāda lūk, šī Stokholmas diēta. Ja cilvēks nenomirst no bada, tad no apsaldēšanās gan. Nemaz nemēģināju šo diētu pielietot.

V Veejainaa 06.09.2016

Vai par jums gadījumā neiesniedza iesniegumu policijā, ka publicējāt viņu autorīpašumu bez viņu atļaujas???

L lita 17.06.2016

kaut kur taču jābūt iespējai apturēt šo krāpnieku kantori... stokholmas diētu???

V Veejainaa 06.09.2016

Nereāli! Tas ir tāds bizness...!

S Silvija Saule 26.09.2016

Man ļoti patika stokholmas diēta – vajag tikai atrast kur pa lēto var pieteikties lai nav lielās naudiņas jātērē – es atradu akcijas linku, varat pamēģināt, varbūt vēl strādā https://goo.gl/2qBICI