www.creativedesign.lv - Zaglis, krāpnieks

Brīdinājums uzmanīties no šī uzņēmuma, pasūta darbus un pēc tam nemaksā, pašam īpašniekam JORENS GODIŅŠ jau ir maksātnespēja tāpēc savās krāpnieciskajās darbībās iesaista ģimeni, Guntars Godiņš. Uz kura vārda reģistre firmas, un zem cita sia turpina apkrāpt uzņēmumus. Ja kādam ir informācija par kādiem citiem krāpniecības gadījumiem no šīs personas puses, lūgums dalīties. Ja ir zināma adrese lūgums informēt. Un uzņēmumiem kas plāno vai sadarbojas ar Jorens Godiņš, lūgums izvērtēt vai ir vērts atbalstīt zagli, un krāpnieku. Pašlaik darbojas zem uzņēmuma SIA CREATIVE DESIGN.

N Nams 19.12.2015

Šausmīgs melis un fantazētājs. Nekaunīgs melis.
Visu laiku melo un izdomā pasaciņas.
Lūdzu neuzticieties viņam.

X xyg 19.12.2015

Jā, brīžam liekās, ka ir personības dubultošanās.
Saka, ka ir izdarīts, bet reāli nav.
Vai arī, ka nav tā darījis, bet realitātē ir.
Neticu nevienam vārdam!

J jog 16.01.2016

Piekrītu, viņš ir pretīgs melis!

J jog 16.01.2016

piekrītu, viņš ir pretīgs melis.

1 1255666 09.02.2016

Piekrītu it visam, kas šeit rakstīts! Ja neatdod naudu un paliek parādā, tad ir jāatbild par to! Viņš ir gļēvs bezkauņa! Ļoti liels melis.
Laikam ir iedomājies, ka patiesība nekad nenāks gaismā.
Vēl viņam piemīt tāda vīrietim netipiska uzvedība.

X xyg 04.05.2016

Piekrītu, šitais ir viens pretīgs tips! Naudu no viņa sagaidīt nav iespējams.
Lūdzu neiesaistieties nekādās darīšanās ar viņu!

G g1g2 31.08.2016

Izlasīju visus komentārus par šo pretīgo tipu, nevar nepiekrist, viss taisnība.
Nesen atkal ir apkrāpts cilvēks.
Mēs esam atraduši kur viņš dzīvo, jābrauc nokārtot lietas!
Iesaku visiem, kas apkrāpti informēt pārējos, lai vairāk neviens neciestu no šī nepieskaitāmā.
Viņš gatavs izdomāt visneiedomājamākos melus, lai tikai viņam aizdotu naudu! Un tad kad aizdod vienu summu, tad atļaujās prasīt vēl, protams, izdomājot melus. Viņš atļaujās piezvanīt melot,lai tikai izkrāptu naudu, tik nevīrišķīgi. Un tad bloķē telefonu, izvairās no kontaktiem, lai nebūtu jāatdod. Melo, ka ir pārskaitījis uz kontu, kad prasa bankas izdruku sak atrunāties, ka neizpaudīs savus personas datus utt. Tad nauda mistiski nezin kādu iemeslu dēļ mēnešiem nāk uz kontu, jo tā esot citas valsts banka.Ja aizņemas uz trim dienām, tad atdod tikai pēc 3-4 mēneši un tad kad viņam draud, tad viņš sāk baidīties! Tad kad zvana, vai raksta atrunājās, lai liekot viņam mieru vismaz brīvdienās!
IESAKU VISIEM UZMANĪTIES!

G g1g2 24.09.2016

Viņš gatavs melot, pat to, ka nauda vajadzīga policijai.
Kad draud ar bandītiem sāk raustīties.

P Patiess Fakts 30.09.2020

Man bija reāls gadījums ar šo krāpnieku, aizņēmās naudu, teica atdos, bet izvairījās no atdošanas. Meloja. Mierīgi vakarā varēja aiziet gulēt zinot, ka ir parādā. Ja es nebūtu prasījis atpakaļ, zvanījis, teicis, ka būs nepatikšanas, viņš , pieļauju, nemaz nebūtu man parādu atdevis.Preteklis.