www.sudzibas.lv www.boomtime.lv Nav atbildes no administrācijas

www.boomtime.lv - Nav atbildes no administrācijas

Lieta tāda ka mani vakar 19/12/2008 uzlauza ACC, mēģināju sazināties ar administrāciju, bet atbildes nav! Nomainīja gan paroli, gan reģistrācijas nr., kāpēc nevar saņemt paroli uz reģistrācijas e-pastu? Vai tiešām viņiem ir grūti atbildēt? Nāksies pirmdien braukt pie viņiem uz ofisu un jautāt kas par lietu!!! Super strādā! Mani tā pat uzlauza www.one.lv un nomainīja nr., bet tur 4 stundu laikā ar e-pasta starpniecību atgrizu ACC, no cita e-pasta administrācija lūdza tika profila lietotāja vārdu 3 foto no albūma un 2 citus foto, bez logo!

R

O Olga 30.05.2009

Es nevaru ieiet boomtim.lv vispar!Es visu ievadu un loginu un paroli, spiezu ieiet un neka neieiet????????Ludzu palidziet!Lils jums PALDIES

A Aleksandrs 30.05.2009

Debilu, moralu tizlenju saits.