www.sudzibas.lv Aliexpress Drausmiga kvalitāte. Dārgi prieks tādiem mēsliem!!!

www.aliexpress.com - Drausmiga kvalitāte. Dārgi prieks tādiem mēsliem!!!

Velos bridināt visus par www.Aliexpress.com drausmīgajiem, nekvalitativajiem, apgerba gabaliem.Es 2x esmu sutijusi, un atnākusi totālākie brāki, atirusas viles, vispār gridaslupatas.Kada jega priecaties par mazajiem cipariem cenās, ja uzvilkt var tadu sūdu tik 1 reizi un ta vēl, ne jau uz kadu zolidu pasākumu!!!???Tikai nauda izmesta vējā.Tie pasi 15 - 20 euro, par tām suda virsjakām, ir nomesti renstelē, vai 8 euro par "kleitu"ari ir nauda.Agrāk es daudz sita pazaudeju piki, likas ietaupisu, kā tad, izmesta nauda entās reizes! Tgd esmu gudrāka un perku labu, un nemaz ne tik dargu preci, 2 - 3x dargāku kā sie visi mēsli. Un kas no sī saita un ebay pilnigi noteikti nenāk.

P

L laura12 19.01.2015

Perku drēbes aliexpress.com, vienmēr atnākt labas drēbes! Un ja gadījumā prece ir slikta, ir iespēja atvērt strīdu un naudu dabūt atpakaļ ;)
Tev vienkārši nepaveicās ! Trāpījies uz sliktiem pārdevējiem! !

D dzordijs 15.09.2016

es piekrītu. sūtu drēbes, bērnu mantas, rotaslietas. Viss atnāk ideāli un 2 nedēļu laikā, sūtu regulāri. Arī tagad gaidu paciņas :)

N nuneeeee 20.01.2015

nav tiesa, ari es esmu pasutijusi, reizes desmit bij laiks kad sutiju tik no turienes un VIENMĒR sanemti braaki tika, sadi vai tadi atplisusi kabata, ravejs lidz pusei atgajis valjaa utt tadi sikumi lai gan tie nav nemaz nekadi sikumi ja par to maksa naudu, un vel par atmaksu, ja atmaksaa, bet man piemeram nav laika chakareeties ar tadu saitu, kur 85% naak braaki.
tad jau labak es sutu no saita kur 100% kvalitaate naak, un maksaa attiecibaa pret alienexpress tiesam normaali.

J jaunnais 20.01.2015

kas tas par saitu kur nak 100% labaks?

Hussein Al Fajr 18.01.2016

Alixepress ir tas pats kas ss.lv!!! Tur nav 1 noteikta veikala. Tur katrs pardod savu produkciju un aliexpress vienkarsi sanem dažus % no tas naudas ko kads cits ir nopelnijis.

I Innuendo 18.01.2016

вообще советуют там брать аналогичный товар только у авторитетных продавцов и где есть реальная фотография вещи, а не из упаковки. и еще смотреть соответствие ID вещи в строке покупки и в адресной строке в браузере (мол, хитрожопые продавцы любят сначала попродавать хороший товар, получить хороший рейтинг, а потом подменить код товара на код более говнистого , хоть и похожего товара.

но я думаю к херам эти все заморочки китайские - они там еще и сами себе отзывы пишут хорошие, аж тошно

J Janis Grislis 30.08.2016

Pasutiju triis lietas no taam vienai truuka detaljas ,viena bij saluzta (salodeeju) un viena no taam bija vesela ,bet ar apsaubamu kvalitaati(pus gadu gan nav pieviilusi)
Janis

Hussein Al Fajr 30.08.2016

Es atkārtošu, ka aliexpress NAV nekāds 1 interneta veikals, tur pārdod tūkstošiem cilvēku!

I idjdidjd 16.12.2016

Tur ja perk tad kaut ko tādu ko izlietot un izsviest, mantas sliktas kvalitates, tadas ka centralaja tirgu.

I inaida 24.10.2021

Piekrītu,ka tur tirgo nekvalitatīvas preces.
Tāpēc pērku tikai tas,kurām ir atsauksmes ar pievienotiem foto.Tur var šausmu lietas ieraudzīt.Ir palaimējies.Nopirku ļoti kvalitatīvu peldkostīmu-pec atsauksmēm sapratu kādu izmēru izvēlēties.
Labus,kvalitatīvus( nesalīdzināmi lētākus aizkarus ka Latvijā),pat bez piemaksas par saīsināja uz nepieciešamo augstumu?
Gaidu kaklarotu.Laikam pašai būs jāmuito,jo pie apmaksas neuzrādīja PVN.Iepriekšejiem pirkumiem gan pie preces pasūtīšanas jau varēja nodokli samaksāt.

G Gulbenietis 25.10.2021

Piekrītu tam, ka ir jāizčeko, kuri pārdevēji labi. Agrāk sūtīju makšķerlietas no aļika. Vienreiz no simta bija primanka bez acīm uzražota. Drēbes no aļika pat x faktora bujāns sūta. Tie kam nav prāta, arī parastā veikalā nopirks sūdu.. vienmēr