www.sudzibas.lv www.689.lv Maldinoša web lapa

www.689.lv - Maldinoša web lapa

Tak tajā bodītes mājas www.689.lv lapā ļoti liela daļa preču ir tikai izkārtne - itkā plašs sortiments. Kad sāc pasūtīt, tad izrādās, ka nemaz nav viņiem tās preces - nu tipa noliktavā neesot. Kādus sešus pasūtījumus ir norāvuši - mani termiņi tik iet. Esmu norāvis pāris copes dēļ vīņu šīs maldinošās informācijas mājas lapā. Pie veikala nevar nekur tuvumā novietot auto. Jāatstāj Dominas stāvlaukumā un jāiet ar kājām uz veiklu.

Ventilators 26.10.2016

Jup. Arī pasūtīju preci. Man atraksta neviens (bezvārdis) un paziņo, ka prece nav pieejama un piedāvā alternatīvu. Kā piemērs, pasūtu telefonu, bet alternatīvu piedāvā portatīvo datoru.
Sarkaste notiek 24h laikā. Tas nozīmē, ka sarakstāmies reizi dienā. Līdz piektdienai laikam neko nedabūšu.

Pirktu citur, bet piegādes laiki visiem lieli. Tāpēc eksperimentēju ar mazpazīstamiem veikaliem

M Macc 27.10.2016

Kapēc nepirki uzticamās adresēs? Gribēji ietaupīt?

ī ĪSTS LATIŠS 12.09.2019

Nepasūtiet neko www.689.lv !
Pilnīgi piekrītu augšā minētam . No paša pieredzes : atradu šajā lapā peivilkšanas stieni . Aizbraucu uz šā brīža adresi ( Čaka 81 ) , teica , ka noskaidros vai ir noliktavā un tajā paša dienā zvanīs ! Ne ziņas ne miņas , zvanīju nākamajā dienā pats , izrādās preces nav ! ( un vēl interesanta detaļa : pievilkšanas stienis izrādas bija fragments no vienas firmas zviedru sienas , kuru ,kā pēc tam noskaidroju , atseviški nepārdod ! Tātad acīmredzama čakarēšana ! )
Visticamāk viendienu firma , paņem pasūtījumus , saņem naudu un laižās lapās uz nākamo vietu un pārreģistrējas !
NEKĀDU DARĪŠANU AR ŠO FIRMU !

D Dace PS 23.02.2023

Ar mēbelēm vēl sliktāk. samaksāju priekšampaksu (gandrīz 800 eiro). Gultu gandrīz 2 mēnešu laikā tā arī nepiegādāja. Pēc 6 nedēlām solīja citu, arī to pēc 2 nedēļām nevarēja piegādāt.
Tagad mocos, lai atgūtu naudu.