www.sudzibas.lv www.ssreklama.lv Обман на 5 Ls

www.ssreklama.lv - Обман на 5 Ls

Razvodjat na 5 Ls.

Pri podache objavlenija, pishut

chto podacha objavlenija BESPLATNA., toljko nado otpravitj sms.

no, chto sozdanija akaunta stoit 5ls

uznajosh potom, kogda snimajut denjgi.t.k. opisanie pro eto idjot nizhe stranici, i vidno toljko esli opustitj kursor, nizhe stranici.

esli znaesj pro etot razvod, to togda na eto ne kljunesh.kstate bez oformlenija akaunta ne dajut vozmozhnostj podatj objavlenie.

otozvatj(otmenitj) eto sms potom uzhe neljzja.ja dumaju na etot kidalavo popadajut ne odna tisjacha 4elovek

п

F ForumWarrior 20.12.2010

Neredzu tur nekadu "kidalovu". Viss ir skaidri un gaisi uzrakstits. Brilles uzliec labak :D

C como 20.12.2010

Ņefig bija līst tādā sūda portālā!!!
Ar ko tad lielākais Latvijas sludinājumu serveris ss.lv ir slikts, ka jālien tādās tizlās vietās, kā ssreklāma?! Ar neapbruņotu aci redzams, ka haļavnijs, uz ss.lv parazitējošs kantoris. Pats vien vainīgs, Petja!
A jūs, muļķu appisēji un autortiesību pārkāpēji no ssreklāma.lv, gaidiet tiesas pavēsti!
"Biznesmeņi" hrenovie, bļin!
Parazīti [slēpt]@

X xxx 21.12.2010

Esjo odin govnosait pojaviljsa. Eto kidalovo Поситетелей за сутки 200260 - naglaja lozh, u nih ne bolshe 300 chelovek za sutki.

J Jānis 21.12.2010

SSREKLAMA ir izdomājuši jaunu pasaciņu, pēc sludinājuma ievietošanas SS.LV atnāk sms uz mob.-(paldies par iesniegto sludinājumu SS.LV portālā. iesniedziet BEZMAKSAS sludinājumu ssreklama.lv vai saņemiet 2, 00 ls bonusu!) sms nāk no numura 29319915