www.ss.lv

18.01.2006. gribēju ielikt reklāmā savu mašīnu, lai pārdotu. Bet te tev nu bija. Neuzrakstīju nevienu rupju vārdu, nepārkāpu nevienu noteikumu, vienkārsi gribēju ielikt parastu reklāmiņu, bet tur man tika uzrakstīts, ka esmu pārkāpis kautkādus noteikumus un tieku bloķēts uz 18 dienām. Tas jau būtu nieks, bet tas jau man atkārtojās kādu tršo reizi. ĀĀĀ starpcitu varu tikai ielikt tur maksas reklāmas. Es saprotu, ka www.ss.lv grib nopelnīt naudiņu, bet nevajag taču tik nagla un pretīgi uzvesties.

E

K KOKO 11.04.2011

Tas vēl nav nekas. Es sludinājumus ss lapā nelieku, bet dažreiz šo to pameklēju. Uzdūros sekojošiem brīnumiem. Atradu sludinājumu, kas man interesē, bet tur nebija ne telefona, ne e-pasta adreses. Uzklikšķināju, cerot, ka parādīsies. Man atvērās lodziņš ar prasību nosūtīt īsziņu ar s;udinājuma Nr. par 0, 35 Ls. Nu lai viņi iet bekot ar tādiem sludinājumiem.