Pēdējie jautājumi

(Pirms 20 minūtēm)
Triumph
(Pirms 47 minūtēm)
IKI
(Pirms 2 stundām 4 minūtēm)
220.lv
(Pirms 2 stundām 7 minūtēm)
BALTIC CARS
(Pirms 2 stundām 12 minūtēm)
Vannu pasaule
(Pirms 2 stundām 15 minūtēm)
SIA "Dārza Tehnika"
(Pirms 2 stundām 30 minūtēm)
SIA STARBAG
(Pirms 2 stundām 33 minūtēm)
Baltcom
(Pirms 3 stundām 52 minūtēm)
Sandra Rute
(Pirms 3 stundām 55 minūtēm)
220.lv

Maxima (1)
220.lv (1)
BITE (1)

Sūdzība par www.ss.lv

Lasīt visas sūdzības par www.ss.lv

www.ss.lv

Publicēja: Egils Bukšs nosūtīt e-pastu Jan 19, 2007
Informācija par kompāniju:
www.ss.lv

18.01.2006. gribēju ielikt reklāmā savu mašīnu, lai pārdotu. Bet te tev nu bija. Neuzrakstīju nevienu rupju vārdu, nepārkāpu nevienu noteikumu, vienkārsi gribēju ielikt parastu reklāmiņu, bet tur man tika uzrakstīts, ka esmu pārkāpis kautkādus noteikumus un tieku bloķēts uz 18 dienām. Tas jau būtu nieks, bet tas jau man atkārtojās kādu tršo reizi. ĀĀĀ starpcitu varu tikai ielikt tur maksas reklāmas. Es saprotu, ka www.ss.lv grib nopelnīt naudiņu, bet nevajag taču tik nagla un pretīgi uzvesties.

Lasīt komentārus Reklāma

Komentāri

Iespējams tu (tavs provaiders) izmanto proxy, un tad varētu būt, ka kāds cits, kurš izmanto to pašu proxy, ir uzrakstījis rupju vārdu, tad ss.lv bloķē lietotāju ar konkrēto IP adresi (proxy gadījumā visus lietotājus, kas izmanto konkrēto proxy).
Komentēja: Jan 20, 2006 - nosūtīt e-pastu

Tā gadās-nav par ko satraukties!
Komentēja: Mar 28, 2006
CH

ss.lv laikam iedomājas ka ir baigie krutie. Tikko ieliku maksas sludinājumu ar trekno šriftu, bet ak vai trekns tas bija tikai 10 minūtes, pēc īsziņas kas apstiprina ka esu samaksājusi viņi man paziņo ka neesu maksājusi un laikam ielika mani melnajā sarakstā jo e-pastu vairs nevarēja nosūtīt.ss.lv pieder severstaļmaš.uzmanieties viņi ir krāpnieki...
Komentēja: Mar 29, 2006
SANDRA

Pardod masinu Mazda B2200, PICK UP, 91.g., gaisi zila metalika. Gaze - benzins. Bes TA, Ls470. Talr.:29123428
Komentēja: Apr 26, 2007
Heinis

Ziniet.. man arii ir ar vinjiem taadas pashas probleemas.. man jau liekaas ka vinji grib piepelniities, jo domaa ka ir vislabaakie LV un mees neko nevaram izdariit..

Ceru ka tas mainiisies un tagad www. sn.lv buus topaa, ja vien tas nav arii vinju razhojums
Komentēja: Mar 18, 2008 Ghfh nosūtīt e-pastu

Starp citu, vajag savakties vairakiem un aiziet uz pateretaju aizsardzibas centru. man jau materiali ir sagatavoti. tad vini vairs neuzjautrinasies par cilvekiem
Komentēja: Apr 30, 2008 Maris nosūtīt e-pastu

Es ar vinus vairs necie$u, un starpcitu, lai tajá ss.lv, lai pieregistrétos ir vajadzígs personas kods, prasot personas kodu vini noteikti párkápj likumu par datu aizsardzíbu.
Pieregistéjies ss.lv, samaksá ar karti un tavi personiskie dati ir nozagti.
Izdomá pats/i, ko tik vini ar $o informáciju var izdarít...
Komentēja: May 6, 2008
Iveta

Personas koda pieprasīšana bez vajadzības ir privāto tiesību aizskārums.

Piezvanot uz kādu no bankām, nosaucot vārdu, uzvārdu un personas kodu, iespējams uzzināt konta stāvokli. Kāda gan ir garantija, ka zvanījis pats konta īpašnieks un ka iegūtā informācija netiks izmantota pret viņu?

To vini arí tur dara...vác informáciju.
Komentēja: May 7, 2008
Iveta

Kā jūs domājat kur lai veikals pēc tam liek tas kurpes, kas bija valkātas pārdot tādas vairs nevar. Ja kurpes nebūtu valkātas tad veikalam būtu jāmaina, bet par cik tā nebija tad neko tur vairs nevar darīt.
Komentēja: Jul 26, 2008 Dace nosūtīt e-pastu

Vai visos pārkāpumu gadījumos ss.lv bloķē uz 18 dienām? Kā lai uzzina, pēc cik ilga laika būs iespēja izvietot savus sludinājumus konkrētajā pārkāpuma gadījumā?
Komentēja: Aug 14, 2008
Kristine

Labākais ir tas, ka viņi var rīkoties, kā grib un, kad grib, bet žēloties jau nav kam...
Jo nav neviena viņu nr...par epastu sūtot viņi neatbild...nekad...
baigi labi..iekasē naudiņu, cik gribi un nevienam nekādas atbildības...super kantoris!!!
Komentēja: Aug 14, 2008
linducis

Iesiet uz www.cece.lv tu ir patiešam bezmaksas
un ir konkursi ar naudas balvam.
Komentēja: Oct 8, 2008
Muha

vi vse gavno
Komentēja: Jan 15, 2009
antons

Es jau veselu mēnesi nevaru ievietot ss.lv sludinājumu. Pagājušo gadu reklamējos 2x nedēļā, bet no Ziemsvētkiem čuš... Un šie tā sevi nobarikādējuši, ka pat saite ar administratoru ir nepieejama. Neskaitāmas vēstules sūtīju---------- nekā. Laikam ka administrators nesaprot latviešu valodu. Vai arī kāds analfabēts krēslu silda...
Komentēja: Jan 21, 2009
Andris

Mani jau divus mēnešus met pāri, maksas sludinājumi noturās apmēram pāris stundu, personīgi es sākšu darbības kas sabojās ss klientu čakarēšanas metodes - abreviatūra arī kaut ko baigi atgādina - jāpainteresējās - varbūt arī sia var par gestapo nosaukt? Kad mans jurists saliks visu pa plauktiem - es te vēl iegriezīšos - neviens iesniegums papildus manam lieks nebūs.
Komentēja: Jan 30, 2009 Jan nosūtīt e-pastu

Lol its funny! :D
Komentēja: Apr 9, 2009 Lol nosūtīt e-pastu

Prodaju preparat dlia poxudenija LIDA. Isciu rasprostranitelia na teritorii Latvii.Est vozmoznost zarabotat.
pisite perkulida@mail.ru
Komentēja: Oct 5, 2009 Vlads nosūtīt e-pastu

Lavakar visiem ko man darit ka kredit kompanijas nedod man kreditu un kurs var aizdot man 100 Ls lai varu pabeigt kursus?
Komentēja: Sep 20, 2010 Janis nosūtīt e-pastu

Kāpec man nobloķēts portāls, par ko un kādi motīvi, t0 tcu es drīkstu zināt, vai tas tiešām dīvaini, naudu ieguldīju un to atņem, lūdzu atbildi
Komentēja: Apr 2, 2011 Jekabs nosūtīt e-pastu

Mano IP nesen ari noblokeja bet nezinu kapec jo es visspar gandriz tur neko neliku, lieta ir tada ka manno sakuma pirma lapa atveras pec tam vajag kadu minuti gajdit kamer atversies otra caur proxy viss iet normali. Kas par vajnu?

Komentēja: Apr 10, 2011
Martis

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu