www.sudzibas.lv www.smsbuzz.lv Neizmaksā naudu

www.smsbuzz.lv - Neizmaksā naudu

Ir tāds portāls www.smsbuzz.lv, kas piedāvā par katru saņemto reklāmas sms no viņiem nopelnīt 0, 01 Ls. Viņu portālā ir arī iespēja apskatīt, cik esi nopelnījis. Bet, ja regulāri seko līdzi, tad ik pa brīdim summa mēdz samazināties. No rīta esi nopelnījis 3, 00 Ls, bet stundu vēlāk tikai 1, 20 Ls.
Tad arī pirms kāda laika notika akcija, kuras laikā visiem lietotājiem, kas būs piesaistījuši vismaz 5 lietotājus, tiks pieskaitīts 1, 00 Ls. Bet arī to viņi neizdarīja. Tika samaksāts tikai 0, 50 Ls.
Kārtējie krāpnieki, kuri izspiež naudu no reklāmdevējiem, klientiem izsūta sms, bet par tām nemaksā!

I Iīgasnīdējs 29.05.2009

Dzert mazāk vajaga. Tad nafig tu tajā fiģņā reģistrējies, ja jau tev tur nepatīk?
Man ir viss kārtībā ar naudām. Tiešām esi laikam dzērusi, tagad brīnies.

N nora 29.05.2009

Protams, ka kārtējie krāpnieki. Nevajag ticēt tādām reklāmām, kurās ir iespējams viegli nopelnīt naudu. Es pat neesmu iegājusi un apskatījusies, kas tur īsti ir .. man vnk neineteresē :)

E elina 29.05.2009

vājprāts, kuram tagad laiks ar tādām figņām nodarboties. pilnīgs sviests:(

A Asnate 29.05.2009

vinja nav vieniigaa, kam taa notiek.
arii man shodien pazuda vairaak kaa lats.
pa e-pastu atbildeeja, ka esot radushaas tehniskas probleemas, kas tikshot noveerstas.
un tur nemaz nav vajadziigs laiks. atliek vienreiz pieregjistreeties un tad kaut vai vienreiz gadaa ieiet iznjemt naudu.

U Uģis riktigais 30.05.2009

Un par ko tad tur naudu dod? Par skaistām acīm vai kā?

H hehehe 30.05.2009

Da nafig reģistrēties tādā sūdā. Paši vainīgi, ka lienat, kur nevajaga. I vēl brīnaties, ka naudas nav. Tak dzēšaties no turienes ārā un miers. Un nav ko tu kulstīt salmus. Besī šis beztolks

A Agris 01.06.2009

www.smsbuzz.lv skaidrojums šai situācijai:
Atvainojamies par pārpratumu. Tā tiešām ir, ka vairākiem lietotājiem tehniskas kļūmes dēļ neilgu brīdi profilā rādījās vairāk naudas nekā bija jābūt. Šobrīd viss ir atkal kārtībā un katram smsBuzz reģistrētajam lietotājam kontā ir tieši tik daudz naudas cik viņš vai viņa ir nopelnījuši saņemot sms, piedaloties akcijās un no sms, ko saņēmuši piesaistītie draugi. Par to ir iespējams pārliecināties pārskaitot cik katrs pats ir saņemtas sms, un cik sms ir saņēmuši draugi.

P Pohujists 01.06.2009

Da kāda velna pēc vajag tādos mēslos reģistrtēties? Es tur izdzēsos ārā!

A Asnate 01.06.2009

Labak registrejaties seit un nopelnisiet daudz vairak! www.smspelna.lv

O Osis 18.06.2009

Jaa, www.smspelna.lv tochna ir daudz labaaks!
Vairaak var nopelniit un izmaksaa uzreiz.
Nekad nepazuud neviens santiims.
smsbuzz.lv ir jau noiets etaps un saak kraapties un lietotaaju reekjina.
visiem iesaku tikai www.smspelna.lv

J Juris 08.07.2009

smspelna.lv ir parodija par smsbuzz.lv :D.

O Osis 17.07.2009

kaadaa zinjaa parodija?
smspelna.lv ir daudz labaaks un kvalitatiivaaks saits par smsbuzz.lv
smspelna.lv var nopelniit daudz vairaak un naudas izmaksa notiek nekaveejoties!
TIKAI www.smspelna.lv

E ej ej 18.09.2009

Kvalitatīvāks saits? :) Nepiedalos ne vienā, ne otrā, bet smspelna.lv lietotāja interfeiss ir vienkārši katastrofa! Izskatās, ka šajā biznesā strādā viens cilvēks, kurš vienlaicīgi ir vadītājs, programmētājs un dizaineris